Znakowanie tekstyliów w SPA

znakowanie ręczników w SPA

Błogi relaks w białych, czystych tekstyliach – to trzeba wykorzystać

Salon SPA kojarzy się z błogim relaksem i wypoczynkiem. Klienci oprócz tego typu doznań pamiętają także stroje witających je pań na recepcji, czy masażystów. Zwracają także uwagę na pozostawione do ich dyspozycji ręczniki i szlafroki.

Tekstylia w SPA to nie tylko dopieszczenie klienta, to także doskonały sposób na zwrócenie jego uwagi i wszczepienie się do jego świadomości. Wszystko po to, aby zostać w niej nieco dłużej i przypomnieć się przy kolejnej potrzebie doładowania akumulatorów. Jak przyciągnąć uwagę i dać się zapamiętać?

Pozostaw dobre wrażenie – na długo

Oprócz miłej obsługi i niezwykle skutecznych zabiegów, jest jeszcze jeden znakomity sposób. Wystarczy wykorzystać tekstylia w SPA. Znakowanie produktów tekstylnych pozwoli Ci mile zaskoczyć gości, zmotywować ich do działania w trosce o własne potrzeby, czy rozbawić do łez hasłem, które będzie przez lata powtarzał znajomym (robiąc Ci przy okazji darmową reklamę).

Takie proste, a tak skuteczne! Wystarczy, że zbierzesz wszystkie ręczniki, pościele, szlafroki, płaszcze oraz inne tekstylia i z naszą podpowiedzią zdecydujesz o znakowaniu tkanin. Pamiętaj, że samo logo nie wystarczy. Goście zauważą ciekawe hasło, zabawne zdanie, czy zaczepny tekst, a na sam logotyp są tak znieczuleni jak na bannery w Internecie na popularnych serwisach.

Zaskocz gości i wywołaj na ich twarzach uśmiech

Liczy się zaskoczenie. A aby zaskoczyć gości wystarczy na przykład powitać ich haftem na pościeli takim jak: “Wstawaj, bo przyjechałaś tu, żeby być jeszcze piękniejsza” lub na ręczniku: “Ta maseczka zaczęła już działać. Spójrz w lustro, jaka jesteś piękna”. Tego typu komunikaty wywołają uśmiech na twarzy Twojego gościa i umilą mu pobyt w Twoim SPA.

Oznakowanie wyrobów tekstylnych to jedna z tańszych, a przy tym niezwykle skutecznych form reklamy. Pozwala na spersonalizowanie treści zarówno pod względem zabiegów, jakie sprawił sobie gość jak i jego imienia. Taka forma robi wrażenie – jesteśmy o tym przekonani w stu procentach.

Jesteśmy specjalistami w znakowaniu tkanin – zaufaj nam

Od wielu lat tworzymy hasła, które haftujemy między innymi na tekstyliach. Znakowanie tekstyliów jest doskonałym sposobem na dopieszczenie gości i pozostanie w ich pamięci na długo. A jeśli uda Ci się pozostać tam długo, to zwiększa się szansa na to, że wrócą do Ciebie po kolejne zabiegi. A więc gra warta świeczki.

Wypróbuj oznakowanie wyrobów tekstylnych na wybranych produktach. Pomożemy Ci już na etapie wymyślania odpowiednich haseł. Przeprowadzimy przez proces wyboru odpowiednich fontów, rozmiarów i kolorów haftu. Chcemy, aby Twój wystrój i styl pozostał lekki i elegancki – dopasowany do Twojej koncepcji marki.

Najwyższa jakość to perfekcja wykonania

Jesteśmy przygotowani na tworzenie najwyższej jakości znakowania produktów. Pracujemy na najlepszych maszynach hafciarskich, a do tego używamy tylko najwyższej jakości komponentów. Dla nas liczy się perfekcja wykonania. To ona pozwala nam odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom.

Zależy nam na tym, abyś był zadowolony z naszych projektów. Dlatego nie tylko używamy najlepszych maszyn. Dbamy również o to, aby dostosować odpowiednią metodą do materiału, na którym będziemy haftować, czy też, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Korzystamy z trzech metod: haftu komputerowego, nadruku folią flex lub flock oraz sublimacji.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły

Jesteśmy dumni z tego, że od wielu już lat pomagamy firmom w niebanalny sposób zwracać na siebie uwagę i pozostawać w świadomości klientów na długo z odpowiednio pozytywnym skojarzeniem. Chcemy to zrobić także dla Ciebie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, poznajemy Ciebie, Twój biznes oraz Twoją grupę docelową.

Zamówienia realizujemy już od 1 sztuki, dlatego jeśli nie jesteś przekonany, możesz wypróbować efekt znakowania tekstyliów. My już wiemy, że to skuteczny sposób, Ty się o tym niebawem przekonasz. Skontaktuj się z nami i omówmy Twój pomysł. Dzięki naszemu doświadczeniu uda się go zmodyfikować tak, że uwierzysz, że jest najlepszym sposobem na rozwój Twojego biznesu.