Znakowanie odzieży dla pracowników warsztatów samochodowych

mechanik samochodowy

Twoi pracownicy to najlepsza możliwa referencja. Do tego zareklamują Cię wszędzie tam, gdzie się pojawią – o ile traktujesz ich dobrze

Pracownicy to Twoja najlepsza rekomendacja. Jeśli jesteś dobrym pracodawcą, będą Twoją żywą reklamą i chętnie podzielą się dobrym słowem na Twój temat z każdym. Jesteś dobrym pracodawcą? Wykorzystaj to!

Twój warsztat samochodowy wymaga specjalnej odzieży dla mechaników. Odzież robocza dla mechanika samochodowego spełnić może nie tylko funkcję ochronną, ale także reklamową. Dobry fachowiec dumnie prezentujący Twoje logo na uniformie to najlepsza reklama dla Twojego warsztatu.

Żywa reklama o niesamowitym zasięgu

Pomyśl tylko, ilu klientów będzie patrzyło wprost na odzież warsztatową Twojego pracownika podczas odbierania auta. A ilu potencjalnych klientów przechodząc nieopodal zauważy właściwie wyhaftowane hasło promujące Twoją firmę. Ponadto Twoi pracownicy często wracają w odzieży roboczej do domu. Ilu ludzi po drodze spotkają, a jak wielu z nich popsuje się auto.

Jeśli odpowiednio zadbasz o to, żeby zwrócić ich uwagę na logo na odzieży dla mechaników samochodowych, na pewno przypomną sobie o Twoim warsztacie podczas problemów z samochodem. Pamiętaj tylko, że odpowiednio zwracający uwagę komunikat, to nie wielki haft z logo lub nazwą Twojej firmy. Owszem, takim zabiegiem zwrócisz uwagę, ale czy pozostaniesz w pamięci? Na pewno nie na długo.

Co jest ważne? Brak przesady, bo czasem mniej znaczy więcej

Na odzieży mechanika warto nanieść właściwie kontrastujący przekaz o wielkości nie przytłaczającej, ale odpowiednio czytelnej. Nie warto przesadzać, bo liczy się treść, która ma szansę pozostać w świadomości Twoich klientów i potencjalnych klientów na dłużej. A o to warto zadbać.

Hasło, które pozostanie na dłużej – cel warty zaangażowania

Jakie hasło na odzieży roboczej mechanika samochodowego przyciągnie uwagę? Są na to różne sposoby. Możesz wybrać hasło z miłym powitaniem, na przykład “Dzień dobry, chciałbym sprawdzić Twoje auto” lub przekształcić je w lekko dwuznaczną propozycję “Dzień dobry, czy mogę zajrzeć pod maskę?”.

Uwagę zwracają także slogany z życiowym przesłaniem, między innymi: “Jedź ostrożniej, bo mam pełny grafik”, czy standardowe: “Najlepszy przegląd podwozia tylko w warsztacie X”. Aby wymyślić odpowiednie hasło należy poznać grupę docelową, do której chcesz trafić. Musisz też poznać opinię swoich pracowników. Narzucone hasło, którego pracownik będzie się wstydził – stanie się antyreklamą. A tego ani Ty ani my nie chcemy.

Jeśli wciąż nie jesteś pewny – porozmawiajmy

Nie będziemy Cię na siłę namawiać. Ale od wielu lat specjalizujemy się z haftach reklamowych, zarówno nanoszonych na odzież ochronną jak i reklamową. Jesteśmy pewni, że najlepszy efekt przynosi odpowiednio przygotowane hasło. Ale jeśli chcesz pozostać tylko przy logotypie – szanujemy to. I wyhaftujemy dla Ciebie samo logo na odzieży ochronnej Twoich mechaników samochodowych.

Hasło to podstawa – musi być niebanalne

A jeśli chciałbyś wypróbować zabawne hasło, które w połączeniu z wyhaftowanym na odzieży logo Twojego warsztatu – mamy dobrą wiadomość. Przygotowujemy hafty już od jednej sztuki – tak abyś mógł wypróbować swój pomysł i reakcję na niego. Gotowy? Masz już jakąś propozycję?

Jeśli nie, to nie przejmuj się. Jesteśmy tu dla Ciebie i chętnie pomożemy Ci stworzyć oryginalny i skuteczny przekaz reklamowy. Dzięki naszej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu oraz Twojej znajomości grupy docelowej, jesteśmy przekonani, że stworzymy mistrzowski slogan, wobec którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Wykonanie najwyższej jakości wspomaga skuteczność przekazu

Oprócz genialnego hasła, które razem przygotujemy, zapewnimy Ci profesjonalne wykonanie haftu odpowiadającego Twoim potrzebom. Pracujemy tylko i wyłącznie z najwyższej jakości komponentami używając najlepszych maszyn hafciarskich. Potrafimy sprostać Twoim oczekiwaniom, lubimy wymagających klientów.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam osiągać sukces podczas każdej realizacji. Znakujemy nie tylko odzież roboczą dla mechaników samochodowych. Zajmujemy się także odzieżą reklamową, sportową, wykonujemy naszywki oraz hafty na wykrojach. W swoich zasobach mamy także gadżety reklamowe, upominki i różnorodne produkty spersonalizowane. Sprawdź nas.