Ubrania robocze dla magazynierów i kierowców w Zokohaft

magazynier

Prowadzisz firmę? Masz magazyn i zatrudniasz kilku pracowników? Zapewne pomyślałeś o ich odpowiednim przeszkoleniu. Wszyscy oni na pewno odbyli kurs BHP oraz uzyskali stosowne uprawnienia, pozwalające m. in. na obsługę wózków widłowych. Myślisz, że pamiętałeś o wszystkim? A co z ubraniami roboczymi?

Ubranie robocze jest nieodłącznym elementem wyposażenia pracowników z wielu branż. Jeśli chcesz wypaść profesjonalnie, nie zapomnij o odzieży ochronnej dla zatrudnianego w Twojej firmie magazyniera. Odpowiednio dobrane ubranie robocze będzie pełniło ważną, bo ochronną funkcję. Stanie się odzieżą bhp.

Odzież ochronna dla magazyniera

Posiadanie ubrania roboczego nierzadko przesądza o wydajności pracownika. Odzież ochronna jest istotna zwłaszcza w branżach, w których wymaga się od pracownika wykonywania prac fizycznych. Jednym z podstawowych zadań magazyniera jest przyjmowanie i wydawanie towarów. Często wiąże się to z koniecznością ich przenoszenia.

Przemieszczanie produktów wychodzi znacznie sprawniej, jeśli pracownik wyposażony został w odpowiednio dobrane ubranie robocze. Odzież ochronna dla magazyniera powinna być wykonana z elastycznego materiału – takiego, w który żaden sposób nie będzie ograniczał ruchów pracownika, a jednocześnie będzie odporny na zabrudzenia.

Jakie ubranie robocze sprawdzi się w przypadku magazynierów?

Odzież, która nie ogranicza ruchów, przyda się każdemu magazynierowi. Wymogi co do tkaniny, z której powinno być wykonane ubranie robocze, są jednak większe. Od odzieży roboczej wymaga się także, by wykonana była z oddychającego materiału, który podnosi wygodę i komfort użytkowania. Nie bez znaczenia pozostaje jego trwałość.

Magazynierzy mają do wyboru różne typy ubrań roboczych. Najczęściej widujemy ich w strojach jednoczęściowych, czyli kombinezonach. Często ubrania te wyposażone są w dużą ilość praktycznych kieszeni, które pozwalają na przechowywanie drobnych, niezbędnych przy pracy na magazynie, przedmiotów (taśmy, długopis, nożyk).

Odblaskowe kurtki robocze dla pracowników branży transportowej

Podobnie jak magazynierzy, również kierowcy ciężarówek powinni otrzymać od swojego pracodawcy ubrania robocze. Wielu przedsiębiorców zdaje się o tym zapominać. A przecież zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy to jeden z podstawowych warunków, jakie spełnić muszą pracodawcy wobec podległych pracowników.

Odzież dla kierowców ciężarówek powinna uwzględniać specyficzne warunki, w jakich przedstawiciele tej branży pracują. Biorąc pod uwagę potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa na drodze, warto pomyśleć o zakupie odblaskowych kurtek roboczych. Okazują się nieocenione np. w przypadku konieczności zmiany koła.

Odzież BHP kierowcy

Kierowca wyposażony w odzież roboczą, to kierowca bezpieczny. Nierzadko kierowcy ciężarówek, oprócz prowadzenia samochodu, wykonują także inne czynności, wynikające z indywidualnych ustaleń z pracodawcą. Nierzadko chodzi o załadunek i rozładunek towarów. Pracodawca, zlecający podobne czynności kierowcy, musi zadbać o odzież BHP.

Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy kierowcy ciężarówki przejawia się głównie w wyposażeniu go w odpowiednie ubrania robocze. Ubrania te ochronią odzież osobistą pracownika oraz pozwolą uniknąć zabrudzenia ciała. Ubrania robocze dla kierowców ciężarówek możesz dodatkowo oznakować, np. w Zokohaft.

Ubrania robocze z nadrukami z Zokohaft

Ubrania robocze dla magazynierów i kierowców ciężarówek są swego rodzaju środkiem ochrony indywidualnej. Zabezpieczają pracowników przez działaniem czynników, które mogą być szkodliwe i niebezpieczne dla jego zdrowia. Wydanie ich pracownikom jest powinnością każdego pracodawcy. I Ty spełnij swój obowiązek.

W przypadku kierowców ciężarówek, warto pamiętać o zakupie kurtek roboczych odblaskowych. Ubrania robocze mogą stać się skuteczną reklamą Twojej firmy. Zamów odzież ochronną z nadrukiem bez wychodzenia z domu. Zokohaft służy swoją pomocą. Zdaj się na nasze doświadczenie. Zamów ubrania robocze z nadrukami już dziś.