Torba z haftem na eventy promocyjne

torba bawełniana na zakupy

Każdy biznes potrzebuje reklamy

Masz własną firmę? Chciałbyś, aby była bardziej rozpoznawalna? Nie chcesz jednak wydawać pieniędzy na reklamę telewizyjną, czy internetową? Nie martw się, jest jeszcze sporo sposobów na skuteczną reklamę firmy. I to w niewielkim budżecie.

Torby haftowane to doskonały sposób na promocję marki. To gadżet wielokrotnego użytku. Obdarowani będą nosić torby wszędzie: na zakupach, do pracy, idąc na imprezę. Nazwa Twojej firmy pojawi się zatem wszędzie tam, gdzie torba z haftem.

Jak wyróżnić się z torbą haftowaną spośród setek innych toreb?

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu innych toreb promocyjnych z haftem, zadbaj o to, aby na Twojej torbie z haftem nie pojawiło się tylko Twoje logo. Jeśli grupą docelową Twojej marki są kobiety, stwórz torbę damską z haftem z modnym motywem, czy też zabawnym tekstem. Wyróżnij torbę na zakupy z haftem tak, aby każda z pań z dumą zabierała ją na każde zakupy.

Obecnie popularnością cieszą się między innymi torby filcowe z haftem ludowym, czy też torby z kwiatowym haftem. Warto to wykorzystać dodając do modnego motywu nazwę marki, czy też chwytliwe hasło, które z Twoją marką będzie się kojarzyć. Tego typu działania pozwolą Ci zaistnieć w świadomości nowych, potencjalnych klientów, którzy nie przejdą obojętnie wobec oryginalnej i niebanalnej torby haftowanej. Wykorzystaj to.

Gdzie rozdawać torbę z haftem?

Torby promocyjne z haftem można rozdać na wiele sposobów. A każdy z nich ma dodatkową wartość, jeśli zostanie sprytnie wykorzystany. Na przykład torbę z haftem można sprezentować swoim najlepszym klientom podkreślając jak bardzo doceniacie ich wkład w rozwój Waszej firmy. To dobry sposób na to, aby Wasi dotychczasowi i stali klienci poczuli się docenieni i wartościowi dla Waszej marki – każdy lubi prezenty.

Innym sposobem jest zorganizowanie konkursu (z wykorzystaniem na przykład mediów społecznościowych takich jak Facebook) i tak zadając nieskomplikowane zadanie użytkownikom, stwórzcie virala, w którym do wygrania jest na przykład setka toreb z haftem Waszej marki. Ważne, żeby nagroda była wartościowa, a ilość nagród była na tyle duża, żeby sprawiać wrażenie możliwej do wygrania. Wtedy ludzie chętniej biorą udział.

Trzecim sposobem jest sprezentowanie Waszej torby haftowanej uczestnikom tematycznego eventu. Zorientuj się w eventach, na które masz pewność, że przyjdą ludzie, którzy odpowiednio prezentować będą potem Waszą torbę haftowaną. Skontaktuj się z organizatorem i wynegocjuj możliwość przekazania Twoich toreb jako upominków dla uczestników wydarzenia.

Najważniejszy jest odbiorca

Nieważne jak rozdasz torby, który sposób wybierzesz. Ważne, aby torby trafiły do takich ludzi, którzy będą z nich korzystać. Chodzi bowiem o to, żeby rozpowszechniać Twoją markę – torby mają pojawiać się wszędzie tam, gdzie Ty nie możesz. Wtedy promocja zadziała.

Torby z haftem dają Ci możliwość zapadnięcia w pamięć potencjalnym klientom, jeśli odpowiednio je przygotujesz. Chętnie Ci w tym pomożemy, wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie. Od wielu lat zajmujemy się wykorzystywaniem haftów w celach promocji marki. Znamy się na tym, wiemy, co sprawdza się, a co niekoniecznie, dlatego skontaktuj się z nami.

Opracujmy wspólnie dobry plan, aby torba z Twoim haftem była skuteczną formą promocji marki

Zanim zamówisz właściwy haft dla siebie, porozmawiajmy, omówmy Twoją koncepcję haftu. Doradzimy Ci tak, aby Twoje torby haftowane spełniły swoje zadanie i abyś był zadowolony z efektu końcowego. Zależy nam na tym, żeby Twój biznes rozwijał się – chcemy Ci w tym pomóc.

Torby haftowane to atrakcyjny, a do tego praktyczny gadżet. Pełni zarówno funkcję rozpowszechniania wizerunku marki, a na dodatek stanowi również ekologiczną wersję torby na zakupy. Podejście eko też możesz wykorzystać PRowo, stając się firmą dbającą o środowisko. Dobrze przygotowane torby z haftem mogą stać się Twoim znakiem rozpoznawczym, dlatego warto dopracować je pod każdym względem. Podpowiemy Ci jak to zrobić.