Tarcza szkolna – szablon, wzór i wykonanie w ekspresowym czasie

młodzież w mundurkach

Niektórzy doskonale wiedzą, czym jest tarcza szkolna. Wielu zapewne pamięta, jak wyglądała ta noszona przez nich na mundurku. Tarcze szkolne na jakiś czas odeszły w zapomnienie, ale wracają do łask. Młodszym podpowiemy, czym właściwie są i jakim celom służą. W końcu nie każdy miał okazję nosić taką w swojej szkole.

Tarcza szkolna przypomina plakietkę podobną do tarczy herbowej. Może być wykonana z różnych materiałów. Tarczę przypina się do górnej części ubrania ucznia. Służy za element rozpoznawczy – pozwala określić przynależność do konkretnej placówki szkolnej. Przez wiele lat stanowiła obowiązkowy atrybut każdego ucznia.

Tarcza szkolna – wzór

Tarcza szkolna może przybierać różne formy. Tarcze noszone przez uczniów poszczególnych szkół różniły się kolorami tła, na którym umieszczano napisy. Niegdyś dominowały barwy: niebieska i czerwona. Zdarzały się też tarcze koloru zielonego. Przyjęło się, że kolor tarczy uzależniony jest od klasy, do której uczeń uczęszcza.

Tarcze szkolne z niebieskim tłem zarezerwowane były dla młodszych uczniów. Stąd pojawiały się na mundurkach uczniów szkół podstawowych. Starsi nosili tarcze czerwone. Tarcza szkolna może mieć obecnie różne wzory, a to za sprawą haftu komputerowego – pojawiają się napisy i skomplikowane wzory – np. logo szkoły.

Tarcza szkolna – szablon i wzór, jakiego potrzebujesz

Niegdyś tarcze były jednobarwne. Dziś dysponujemy technikami, które nie stawiają tylu ograniczeń. Tarcza szkolna może mieć różny szablon. Jesteśmy w stanie wykonać na niej wielokolorowe napisy, a nawet zamieścić logo, herb czy inny wzór. Zastanów się, czego oczekujesz od wzoru tarczy szkolnej, którą będą nosić uczniowie Twojej szkoły.

Zajmujesz się produkcją mundurków szkolnych? Co powiesz na to, by ujednolicenie stroju nie dotyczyło tylko koloru i kroju ubrań? Na mundurkach dobrze byłoby umieścić tarcze szkolne. Skonsultuj to ze swoimi klientami. Wiele szkół na pewno ucieszy się na wieść, że może mieć udział w tworzeniu wzoru tarczy szkolnej.

Tarcze szkolne: producent godny polecenia

Kiedyś, gdy tarcza szkolna była obowiązkową częścią stroju ucznia, nietrudno było znaleźć producenta, który ją rzetelnie wykona. Wieloletnia przerwa w ich noszeniu sprawiła, że producent tarcz szkolnych nie jest już tak oczywisty. Toteż wielu dyrektorów szkół popełnia ten sam błąd – wybiera tarcze szkolne słabej jakości.

Godnym poleceniem producentem tarcz szkolnych jest Zoko Haft. Wesprzemy Cię na każdym etapie realizacji zamówienia. W ekspresowym czasie przygotujemy wyróżniającą się tarczę szkolną o odpowiednio wysokiej trwałości. Każdy nasz wyrób słynie z niesamowitej precyzji. Nie inaczej jest w przypadku tarcz szkolnych.

Poczuj ten klimat – tarcza szkolna na lata

Choć część społeczeństwa kojarzy noszenie tarczy szkolnej z jednym bardziej przykrych obowiązkowych młodzieńczych lat, to z perspektywy czasu patrzy na ten okres z niebywałym rozrzewnieniem. A Wy, macie jakieś pamiątki z lat szkolnych? Kiedyś taką pozostałością z czasów szkoły była tarcza szkolna. Nadal może nią być.

Tak niewiele jest dziś znaków łączących uczniów poszczególnych szkół. Tymczasem nawet niepozorne elementy budują poczucie tożsamości i przynależności do jakiejś grupy. Takim symbolem jest tarcza szkolna. Wysokiej jakości tarcze szkolne potrafią przetrwać latami. I z pewnością wywołają w przyszłości wiele wspomnień.

Naszywki i tarcze szkolne – zrobimy je dla Ciebie

Tarcza szkolna może być estetyczna. Może być też niebywale interesująca, o ile przygotowano ją we właściwy sposób. Zależy Ci na trwałości i precyzji wykonania, chcesz by szablon i wzór tarczy wzbudzały zainteresowanie? Zgłoś się do Zoko Haft. Zrobimy dla Ciebie tarcze szkolne. Zamówienia realizujemy w szybkim czasie.

Elegancki i schludny ubiór to coś, co jest rzadkością w dzisiejszych szkołach. Razem możemy to zmienić. Wykonamy dla Waszej szkoły naszywki, tarcze szkolne – wszystko, czego potrzebujecie, by dobrze się prezentować. Tarcza szkolna, która przetrwa lata? Taką właśnie otrzymasz w Zoko Haft. Zachęcamy do kontaktu.