Szlafroki hotelowe z nadrukiem i logo

para w szlafrokach

Szlafroki hotelowe coraz częściej stanowią obowiązkowe wyposażenie pokoju hotelowego. Szlafroki z nadrukiem i logo mogą być pierwszą rzeczą, na jaką zwrócą uwagę wchodzący do pokoju goście. Zrób na nich dobre wrażenie, wybierając szlafroki najwyższej jakości. Znaczenie ma zarówno użyty do produkcji szlafroka materiał, jak też jego wykończenie.

Niech Twoi goście poczują się wyjątkowo. Zaoferuj im szlafrok z własnym napisem lub taki z nadrukiem. Jeszcze bardziej zaskoczysz wchodzących do pokoju, jeśli zostawisz na łóżku szlafrok z imieniem gościa. Efekt “wow” masz gwarantowany. Bo któż z nas nie chciałby być w taki sposób powitany w hotelu?

Szlafroki hotelowe jako element kształtowania wizerunku marki

Wszyscy wiemy, jak ważne są gadżety reklamowe. Odpowiednio dobrane akcesoria pozytywnie wpłyną na odbiór Twojej marki. Szlafrok z nadrukiem to praktyczny element wyposażenia pokojowego hotelu. Sposobem kształtowania dobrego wizerunku hotelu jest umieszczenie na szlafroku własnego napisu. To będzie przekaz skierowany do gościa.

Szlafrok z własnym napisem może mieścić podziękowanie za wybór hotelu, jego motto, myśl przewodnią lub hasło. Równie dobrze możesz zapisać na nim zabawny slogan. Możesz też pokusić się o szlafrok z własnym nadrukiem. Wybierz grafikę, która najlepiej odda klimat tego miejsca. Równie popularne są szlafroki z logo hotelu.

Szlafrok hotelowy według Twojego pomysłu

A Ty, czym przywitasz gości w swoim hotelu? Wybierzesz szlafrok z imieniem, a może z nadrukiem? Szlafroki hotelowe możesz samodzielnie zaprojektować. Nie chodzi o krój, lecz o wykończenie. Zokohaft przygotuje produkt według Twojego pomysłu. Możesz sięgnąć po szlafrok z własnym napisem, szlafrok z własnym nadrukiem lub szlafrok z logo.

Szlafroki hotelowe. To, jak będą wyglądać, może zależeć od Ciebie. Zdecyduj, co chciałbyś na nich widzieć albo pójdź o krok dalej i postaraj się przewidzieć, jaki szlafrok hotelowy ucieszy Twoich gości. Zamiast tradycyjnego szlafroka z logo, możesz zdecydować się na szlafrok z nadrukiem. Najlepiej takim, który sprawi, że goście będą polecali Twój hotel.

Szlafrok hotelowy na miarę potrzeb

Decydując się na wyposażenie swojego obiektu w szlafroki hotelowe, weź pod uwagę, że przybywają do Ciebie ludzie noszący różne rozmiary odzieży. Zadbaj o ich komfort, oferując szlafroki w różnych rozmiarach. Przybywający do hotelu goście liczą na to, że otrzymają szlafrok najwyższej jakości, koniecznie w wersji dla kobiet i mężczyzn.

Co, gdy do Twojego hotelu przybędą także dzieci? Skoro przewidujesz przyjmowanie najmłodszych, weź pod uwagę także ich potrzeby. Dzieci to bardzo wdzięczna grupa klientów. Nie zapomnij uwzględnić ich, przygotowując szlafroki hotelowe. Gdy mały klient otrzyma szlafrok z nadrukiem, nie omieszka pochwalić tym się przed wszystkimi znajomymi.

Szlafroki hotelowe jako reklama i zachęta do dalszego korzystania z usług hotelu

To, co zastaniemy w pokojowym hotelu po wejściu do niego, sprawia, że już wtedy wyrabiamy sobie zdanie na temat wybranego miejsca. Jak wiadomo, najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Zrobisz je, oferując klientom szlafroki z logo hotelu. Być może spodobają się gościom na tyle, że zechcą przedłużyć swój pobyt.

Zadowolony gość poleca usługi hotelowe swojej rodzinie i znajomym. Czy nie na tym Ci zależy? Zaskocz przybywających, pozostawiając w pokoju hotelowym szlafrok z imieniem. W Warszawie nie brakuje firm oferujących usługi nadruku lub umieszczania napisu lub logo na hotelowych szlafrokach. Wybierz profesjonalistów.

Zokohaft pozwoli Ci zwiększyć sprzedaż Twoich usług. Zleć nam przygotowanie szlafroków hotelowych. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na znajomość rynku. Służymy pomocą w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania. Dzięki nam zwiększysz rozpoznawalność marki oraz sprawisz, że Twoi goście poczują się wyjątkowo. Szlafrok z własnym napisem przygotowany przez Zokohaft pozwoli Ci zostawić wyjątkowy przekaz dla gości. Utrzymany w miłym tonie komunikat na pewno ich ucieszy.