Sprzątanie dużych biurowców? Tylko w odpowiedniej odzieży ochronnej!

Pokojówka myje podłogę

Twoja firma wygrała przetarg na usługi sprzątania dużych biurowców? To świetna wiadomość. Nie spoczywaj jednak na laurach. Dlaczego? Bo może się okazać, że to dla Twojego przedsiębiorstwa szansa na dalszy rozwój. Daj się zauważyć, wyposażając swoich pracowników w odpowiednio dobraną odzież ochronną z nadrukami.

Chcesz wypaść profesjonalnie, wprowadzając swoich pracowników na duży obiekt? Powinieneś zatem zapewnić osobom pracującym w Twojej firmie jednolitą odzież ochronną, odpowiadającą wymogom BHP. Zawierając na fartuchach ochronnych informacje o swojej firmie, a także jej logo, robisz sobie dodatkową reklamę.

Odzież BHP dla sprzątaczek

To nieprofesjonalne, a przede wszystkim nieracjonalne, by dopuszczać do pracy pracownika nie posiadającego odpowiedniej odzieży ochronnej. Nie chodzi tylko o kwestie wizerunkowe firmy, ale także o zgodność z przepisami bhp. Fartuch roboczy pełni bowiem funkcje ochronne i pozwala uniknąć bezpośredniego kontaktu z niebezpiecznymi substancjami.

Wprowadzając na obiekt kilku, a może nawet kilkunastu pracowników sprzątających, musisz liczyć się z tym, że stanowią oni swego rodzaju wizytówkę Twojej firmy. Czy nie sądzisz, że jednolita odzież ochronna sprawi, że wypadniesz lepiej w oczach osób zainteresowanych przyszłych współpracą z Twoją firmą?

Fartuchy robocze nie muszą być nudne

Fartuch roboczy to atrybut każdej osoby zajmującej się sprzątaniem powierzchni biurowych i innych. Twoi pracownicy poczują się zdecydowanie lepiej, jeśli wyposażysz ich w odpowiednio dopasowaną, wysokiej jakości odzież ochronną. Fartuchy robocze mogą mieć różne kolory i fasony. Ich wyróżnikiem mogą stać się hasło lub logo.

Zapomnij o nudnej odzieży bhp. Odpowiednio wykonany fartuch roboczy stanowił będzie nie tylko zabezpieczenie przed działaniem niekorzystnych warunków, ale posłuży także za reklamę firmy. Wykorzystaj ten fakt, umieszczając na nim nazwę i logo swojej firmy lub hasło przewodnie Twojego przedsiębiorstwa.

Odzież bhp na miarę potrzeb

Pracownicy w za małych fartuchach ochronnych, czy za dużych ubraniach roboczych? Co według Ciebie wygląda żałośniej? Stare przysłowie głosi: “jak Cię widzą, tak Cię piszą”. Dlatego też zadbaj o odpowiedni dobór rozmiarów odzieży ochronnej dla swoich pracowników.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że zdecydowanie wygodniej jest zamówić 50 fartuchów ochronnych w rozmiarze L, niż po kilka sztuk odzieży w różnych rozmiarach. Zachęcamy jednak do odrobiny wysiłku przy składaniu zamówienia. Dopasowane fartuchy robocze prezentują się zdecydowanie lepiej. Każdy profesjonalny dostawca powie Ci to samo.

Odzież ochronną zamów u profesjonalistów

Wyposażyłeś się już w odzież ochronną. Potem wziąłeś sobie do serca, że Twoi pracownicy stanowią wizytówkę prowadzonej przez Ciebie firmy i postanowiłeś wykorzystać ten fakt do celów reklamowych. Czy da się coś zrobić w podobnej sytuacji? Oczywiście, że tak. Daj nam zakupioną odzież BHP. Wykonamy na niej profesjonalne nadruki.

Nie masz własnej odzieży ochronnej? Nie musisz. Znajdziesz ją u nas. Specjalnie dla Ciebie wykonamy wysokiej jakości nadruki na fartuchach roboczych. Wspólnie ustalimy, co powinno się na nich znaleźć. Najważniejsza jest Twoja satysfakcja. Gwarantujemy perfekcję i wysoką jakość wykonania. Gdzie nas szukać? Wpisz w wyszukiwarce Zokohaft.

Odzież ochronną w dowolnej ilości zamówisz na Zokohaft

Niezależnie od tego, jak duża jest Twoja firma, możesz liczyć na wsparcie Zokohaft. Specjalnie dla Twojego przedsiębiorstwa przygotujemy fartuchy robocze, które chętnie nosić będą wszystkie zatrudnione u Ciebie sprzątaczki. A Ty, wiesz już, co chciałbyś zobaczyć na przygotowanej przez nas odzieży ochronnej?

Zdajemy sobie sprawę, że w firmach sprzątających jest duża rotacja pracowników. Nierzadko wiąże się to z koniecznością zakupu dodatkowej odzieży ochronnej. Dla nas nie stanowi to najmniejszego problemu. Przygotujemy dla Ciebie dowolną ilość fartuchów roboczych. Daj się zaskoczyć niskim cenom za profesjonalne usługi.