Pościel hotelowa z haftem

haft na pościeli

Jak postrzegają Cię Twoi goście?

Hotel jest miejscem, w którym podróżni odpoczywają. Musi oferować czystość i wygodę. Pościel hotelowa zazwyczaj jest biała, podkreślając wrażenie czystości pokoju. Gość widząc ekskluzywną pościel haftowaną w pokoju, w którym ma spędzić noc, jest zaskoczony i usatysfakcjonowany. Chętniej wraca do pokoju hotelowego, a przy kolejnych wyjazdach, częściej wybiera ten, który ugościł go wygodnym pokojem.

A jak wygląda pokój w Twoim hotelu? Czy łóżko zachęca do spania? Do relaksu? Czy pościel kusi świeżością i jest miła w dotyku? To ważne, jeśli chcesz, żeby Twój hotel został oceniony dobrze przez odwiedzających. W dobie Internetu jest to niezwykle istotne, bo goście w łatwy sposób (więc chętnie) dzielą się opinią na temat miejsc, które odwiedzają. Najłatwiej jest im krytykować, natomiast żeby uzyskać od nich pozytywną ocenę, hotel musi się bardzo postarać.

Co możesz zrobić, żeby otrzymać od gości pozytywne noty?

Zaskocz ich. Oprócz standardów obsługi i zachowania komfortu i czystości w pokojach hotelowych, warto przygotować efekt wow, dzięki któremu goście poczują się wyjątkowo. I chętniej polecą Twój hotel innym, a także sami do niego wrócą.

Efektem wow może być misternie złożony łabędź z ręcznika, pudełko czekoladek na powitanie, mydło z imieniem gościa i tym podobne. Ale najlepszym wrażeniem na gościu będzie specjalne powitanie na pościeli. To pierwsza rzecz, jaką gość zobaczy rano. Wykorzystaj to umieszczając na pościeli wyjątkowy haft.

Pościel haftowana jako sposób na klienta

Pościel haftowana to modny patent na zadowolenie gości hotelowych. Wystarczy tylko przemyśleć dobrze hasło, które chcesz umieścić na białej pościeli hotelowej. Może być logotyp hotelu, ale lepiej wykorzystać to nietypowe miejsce na komunikat, który pozostanie w pamięci Twoich klientów na długo.

Jaka pościel hotelowa najlepiej zaprezentuje Twoje hasło?

Zależy to od wystroju pokoju hotelowego, ale zawsze najlepiej postawić na klasykę. Aby treść hasła na pościeli z haftem była widoczna, najlepiej umieścić haft na białej pościeli hotelowej. Komunikat trafi do odbiorcy, jeśli będzie wystarczająco kontrastujący z kolorem poszwy.

Masz już pomysł na hasło? Spokojnie, jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, zdaj się na nas. Mamy doświadczenie w pościelach haftowanych. Lubimy robić wrażenie na ludziach, wspomagając biznes naszych klientów. Doradzimy Ci, co, w jaki sposób i w którym miejscu najlepiej wyhaftować. Mamy wieloletnie doświadczenie, w czasie którego testowaliśmy wiele rozwiązań i wiemy co najlepiej sprawdza się w promowaniu hotelu.

Pomożemy Ci zachwycić klienta

Pomożemy Ci wymyślić odpowiedni komunikat, a gdy wspólnie dojdziemy do wniosku, że jest on idealny, naniesiemy go dla Ciebie na Twoją pościel hotelową. Pościel z haftem to metoda na to, aby Twój gość poczuł się wyjątkowo w łóżku Twojego pokoju hotelowego, aby obudził się z uśmiechem na twarzy i opowiedział o tym znajomym, polecając pobyt w Twoim hotelu. To doskonały sposób na to, żeby Twój hotel w Trivago, czy na booking.pl zdobył wyższą niż zazwyczaj notę.

Pamiętaj, że liczy się każdy, nawet mały krok, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. To dla nich prowadzisz swój biznes, żeby prosperował odpowiednio. Muszą być zadowoleni. A jak najlepiej ich zadowolić? Zaskakując ich. Każdy drobiazg składa się na wrażenie, które na nich robisz. Każde ich “WOW”, to stopień wyżej w ocenach na portalach z hotelami.

Dlatego warto dopracować wszelkie szczegóły i zaskoczyć gościa w każdym miejscu. Komunikat “Dzisiaj będzie piękny dzień” lub “Dziś na pewno się uda” sprawi, że Twój gość uśmiechnie się i zapamięta pobyt u Ciebie. A potem będzie chciał do Ciebie wracać, być może z rodziną lub znajomymi. Brzmi sensownie? Tak jest!

Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swoim biznesie, możliwościach i potrzebach. Razem dobierzemy coś odpowiedniego, żeby wywołać uśmiech na twarzach Twoich klientów. Wykorzystamy naszą wiedzę i doświadczenie, żeby wzbudzić zachwyt i zaskoczyć Twoich gości.