Poduszki z haftem dla hoteli na zamówienie

haft na poduszkach

Miejsce wypoczynku strudzonego wędrowca

Hotel to miejsce, w którym spoczywają podróżnicy, często po trudach podróży, często zmęczeni całym dniem zwiedzania tajemniczych zakątków miasta, a niekiedy to biznesmeni nocujący po całym dniu nerwowych spotkań i konferencji. Każdy z gości oczekuje odpoczynku i wygody, aby nabrać sił na kolejne dni zwiedzania lub ciężkich spotkań.

Aby nabrać sił należy odpowiednio się wyspać, a do tego przyda się wygodne łóżko hotelowe z wyjątkową pościelą. Jeśli hotel zapewni wygodne poduszki, goście będą z chęcią do niego wracać. A jeśli do tego dojdzie efekt WOW na poduszkach hotelowychhaft z ciekawym hasłem – będą opowiadać znajomym o nietypowym hotelu.

Poduszka profesjonalnym gadżetem hotelowym

Każdy profesjonalny hotel powinien mieć poduszki z własnym haftem. Wygodna poduszka z haftem w hotelowym łóżku sprawi, że wyspany klient będzie lepiej wspominał nocleg i wyżej oceni pobyt w danym hotelu. Dlatego tak jak warto wprowadzić do hotelowego pokoju szlafrok i kapcie z haftowanym logo, tak warto też zadbać o to, aby haftowane poduszki zdobiły łóżko dla gościa.

Jeśli jeszcze nie sprawdzałeś, jak wdzięczni będą Twoi goście korzystający z poduszek ze specjalnym haftem, wypróbuj to jak najszybciej. Spraw gościom miłą niespodziankę zaopatrując swój hotel w haftowaną poduszkę na zamówienie. Na niej możesz zamieścić swoje logo, ale także ciekawe hasło, które goście zapamiętają na długo.

Motywujące hasło, które zapadnie w pamięć gościom

Motywujące hasła wyszywane na poduszkach zapewnią Twoim gościom miły początek dnia, gdyż prawdopodobnie będą pierwszą rzeczą, jaka wpadnie im w oczy tuż po przebudzeniu. Warto to wykorzystać i powitać ich oryginalnym zdaniem wyhaftowanym na poduszce hotelowej.

Oryginalny napis sprawi, że Twój hotel będzie pozytywnie się im kojarzył i pozostanie w ich pamięci na dłużej, a być może zaczną opowiadać o nim swoim znajomym. To dla Ciebie darmowa reklama, a wszystko za sprawą poduszki z haftem, którą możemy dla Ciebie przygotować.

Zaskocz gościa niebanalnym tekstem

Hasło, którym wyszywane będą Twoje poduszki powinno być zabawne, motywujące i niespotykane. Jeśli brakuje Ci na nie pomysłu, skontaktuj się koniecznie z nami. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wiedzy możemy podpowiedzieć Ci treść, a także miejsce, w którym najlepiej umieszczać haft na poduszkach.

Nie zwlekaj, zaskocz swoich gości oryginalnym napisem na poduszce hotelowej. Wywołaj na ich twarzach uśmiech i pomóż im zacząć dobrze dzień. Zaskakując ich w ten sposób sprawisz, że długo będą pamiętać o pobycie w twoim hotelu i na pewno chętniej do niego wrócą.

Pomożemy Ci zaskoczyć gości i sprawić, by wrócili

Wyhaftujemy Ci na poduszkach hotelowych, poszwach, prześcieradłach i innych materiałach, jakimi dekorujesz pokoje gościnne, hasła, które zaskoczą, ucieszą i pozwolą gościom zapamiętać Twój hotel, aby wrócić do niego wkrótce. Wiemy, jak zrobić wrażenie, znamy się na sztuce i technice precyzyjnych haftów.

Potrafimy połączyć marketingowe metody zdobycia i nawiązania relacji z klientem z techniką zdobienia tkanin. Wszystko to w trosce o Twój biznes. Zależy nam, abyś był zadowolony i aby nasza praca przynosiła pożądane przez Ciebie efekty. Chcemy robić wrażenie, nasza praca jest naszą pasją, dlatego tworzymy tylko to, z czego możemy być dumni. Sprawdź nas.

Pomożemy Ci zrobić wrażenie – znamy się na tym najlepiej

Skontaktuj się z nami. Od lat zajmujemy się haftem, znamy się na tym jak żadna inna firma. Będziesz w dobrych rękach, a żaden Twój pomysł nie okaże się niemożliwy, czy zbyt trudny do wykonania. Uwielbiamy wyzwania. Jeśli masz pomysł na poduszkę z haftem – porozmawiajmy o tym, doradzimy Ci jak osiągnąć pożądany efekt. A jeśli nie masz pomysłu, ale wiesz, że coś z poduszką hotelową trzeba zrobić – pomożemy Ci dobrać odpowiedni sposób na wykorzystanie jej w procesie wywoływania WOW na twarzach gości.

Wspólnie zaskoczymy Twoich gości niebanalnym haftem na poduszce, zasłonie, obrusie, czy kołdrze. Opracujemy strategię różnorodnych napisów, stylów haftu i wypracujemy odpowiedni system robienia wrażenia na Twoich gości. Zamów u nas haftowanie poduszek, które wykorzystujesz w swoim hotelu i sprawdź reakcje swoich gości.