Od ołówka do naszywki, czyli od projektu do realizacji

Marzy Ci się posiadanie naszywki na ubraniu? A może w geście solidarności z klubem, do którego należysz, chciałbyś dysponować specjalnie oznakowanym strojem? Potrzebujesz naszywek na odzież w większych ilościach? Zastanawiasz się, w jaki sposób je zdobyć? Nie namyślaj się dłużej. Zgłoś się do ZokoHaft.

Chcesz wiedzieć, jak wygląda droga od inspiracji do realizacji zlecenia? Jeśli masz swoją wizję tego, jak ma prezentować się w ostateczności naszywka na odzieży, nie poprzestań na planach. Zwróć się do firmy, która pomoże je urzeczywistnić, wykonując profesjonalne, estetyczne i trwałe naszywki na ubrania.

Zaczyna się od ołówka

Droga od projektu do realizacji naszywki nie musi być długa, ale wymaga zastosowania zróżnicowanych środków na poszczególnych etapach produkcji. O ile podczas tworzenia szablonu jedynym instrumentem, jakiego potrzebujesz, jest ołówek, to w dalszych fazach procesu produkcyjnych, wymaga się bardziej zaawansowanych technologii.

Skoro już o ołówku mowa (tak, dobrze czytacie), to musicie wiedzieć, że w ZokoHaft podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań. Rozumiemy, że nasi klienci nie dysponują odpowiednim sprzętem – nie wymagamy tego od nich. To właśnie dlatego przyjmujemy do realizacji projekty w formie szkiców ołówkiem. Co z nimi robimy?

Kolejne etapy wymagają użycia odpowiednich narzędzi

Jako że zadowolenie klienta jest jednym z naszych priorytetów, dokładamy wszelkich starań, by jak najdokładniej odwzorować jego projekt. Przez sześć lat działalności nabraliśmy w tym wprawy, a co najważniejsze – skompletowaliśmy stosowne narzędzia, tworząc nowoczesny park maszynowy. To obecność nowoczesnych maszyn pozwala na zachowanie precyzji.

Dysponując – choćby odręcznym rysunkiem – jesteśmy w stanie stworzyć komputerowy projekt naszywki, którą z dumą będziecie nosić na swoich ubraniach. Specjalny program komputerowy pozwala na opracowanie wzoru haftu, który zostanie odwzorowany na odzieży. Nim przejdziemy do tego etapu, zaprezentujemy Ci projekt.

Narzędzia to nie wszystko, liczy się dialog

Omawiając drogę wyrobu od inspiracji do realizacji, musimy podkreślić jeszcze jedną, istotną rzecz. Nie opieramy się wyłącznie na swoim doświadczeniu i potencjale posiadanego, nowoczesnego sprzętu. To klientowi dajemy możliwość decydowania o tym, jak będzie w ostateczności wyglądała zamówiona przez niego naszywka.

Jeśli zajdzie potrzeba dokonania zmian w wyglądzie naszywki przed przystąpieniem do wykonywania haftu na gotowym wyrobie, należy nam to zgłosić. Czy przychylamy się do podobnych próśb? Oczywiście. Jesteśmy elastyczni i nade wszystko cenimy sobie Waszą satysfakcję (podobnie jak estetykę wykonania i jakość produktu).

Nie zapominamy o szczegółach

Droga, jaką przejdzie naszywka od inspiracji do realizacji, obejmuje także wybór nici, przy pomocy których zostanie ona wykonana. Sam szkic to za mało, by móc wykonać pięknie prezentującą się na odzieży naszywkę. Przyjmując zamówienie ustalimy również, jaki jest oczekiwany przez klienta wymiar wyrobu oraz ilu sztuk potrzebuje.

Zależy Ci na maksymalnym skróceniu czasu realizacji zamówienia? Z ZokoHaft to możliwe. Nie zlecamy prac podwykonawcom – dysponujemy własnym biurem projektowym. Cenisz sobie indywidualne podejście do klienta? Na takie właśnie możesz liczyć. Szanujemy Twój czas, dlatego nie oczekujemy, że przyjdziesz do siedziby firmy.

Profesjonalna obsługa i zdumiewający efekt końcowy

Zlecenia na realizację naszywek przyjmujemy drogą mailową. Korzystając z formularza kontaktu, możesz zapytać o wycenę usługi. Wystarczy, że oprócz załączonego pliku, zostawisz nam swoje dane kontaktowe. Opłata jest pobierana za przygotowanie wzoru oraz cenę jednostkowego haftu (zależną m. in. od wielkości zamówienia).

Wierzymy, że każdy pomysł da się zrealizować i udowadniamy to, tworząc najwyższej jakości naszywki. Czas od przedstawienia projektu przez klienta do realizacji, wykorzystujemy najpełniej, jak się da. Zobacz rezultaty naszych działań, zaglądając do zakładki o nazwie Galeria na naszej stronie internetowej.