Odzież reklamowa z nadrukiem? Wyróżnij swoją firmę!

Kobieta w zielonym fartuchu

Odzież reklamowa jest obecnie bardzo chętnie wykorzystywana do promocji marek. Używa się ją między innymi jako ubrań wyróżniających pracowników danej firmy z tłumu – na przykład podczas promocji produktów w hipermarketach, czy wśród pracowników sklepów danej firmy. Odzież reklamowa z nadrukiem jest bardzo dobrym rozwiązaniem mającym na celu ujednolicenie identyfikacji wizualnej firmy i stworzenie spójnego wizerunku całego przedsiębiorstwa, poprzez odpowiednią kolorystykę koszulek czy polarów i jednakowy ubiór pracowników. To jednak niejedyny sposób wykorzystywania nadruków na ubraniach.

Odzież promocyjna idealna na eventy

Odzież promocyjna dla osób występujących publicznie w zawodach sportowych to bardzo dobry pomysł dla sponsorów na promocję swojej firmy. Odzież reklamowa sportowa cechuje się nie tylko wysokimi walorami jakościowymi, ale również nadrukami logotypów wielu znanych marek, często na jednym kostiumie. Piłkarze na boisku czy skoczkowie na skoczni są bardzo dobrym “słupem reklamowym” wykorzystywanym przez reklamodawców, ponieważ patrzy na nich cały świat!

Odzież reklamowa z Twoim nadrukiem lub logo firmy

Odzież promocyjna na zamówienie to bardzo fajny sposób na utrwalenie wizerunku firmy w oczach potencjalnych klientów i oglądających. Bardzo często właściciele marek organizują konkursy, w których do wygrania są na przykład koszulki, czapki czy plecaki, które oprócz walorów użytkowych mają jeszcze odgrywać rolę promocyjną, gdy szczęśliwy zwycięzca konkursu wyjdzie w nich na ulicę. Bardzo często w firmach, w których dużą rolę odgrywa odzież reklamowa bezrękawnik jest dla pracowników sposobem na to, by móc ogrzać się w chłodniejszy dzień, a jednocześnie nie przestawać reprezentować swoim ubraniem firmy.

Dlaczego odzież reklamowa powinna być wysokiej jakości?

Warto dbać, aby odzież reklamowa z logo firmy była zaprojektowana idealnie pod nasze potrzeby. Firmy oferujące nadruki i hafty komputerowe na ubraniach, mają swoich dostawców tekstyliów, którzy dostarczają im uniwersalnych rozmiarów i kolorów koszulki, bezrękawniki, czapki z daszkiem i inne. Jeśli jednak potrzebna Ci odzież reklamowa wysokiej jakości o specjalnych parametrach, na przykład odzież reklamowa dla dzieci albo odzież reklamowa damska, wówczas dobrze jest zaznaczyć to w zamówieniu, ewentualnie dostarczyć do usługodawcy swoją partię ubrań, na których chcemy uzyskać dany nadruk lub haft.

W dziedzinie jaką jest odzież reklamowa, koszule zapinane na guziki nie są zbyt często wybieranym rodzajem odzieży, ale w niektórych przypadkach – niezastąpionym. Gdy organizujemy promocję swoich ekskluzywnych produktów na targach, musimy zadbać o to, aby nasze hostessy lub hostowie prezentowali się odpowiednio elegancko. Nie mogą oni reprezentować firmy w zwykłych T-shirtach zarzuconych na własne ubrania. Muszą być ubrani z klasą – w eleganckie spodnie lub spódnice, firmową koszulę z dyskretnym, ale charakterystycznym logo Twojej firmy na piersi, muszkę czy krawat, eleganckie buty. Jeśli chcesz wyróżnić swoją firmę, nie możesz zlecić jej promocji tak samo, jak wszyscy. Musisz dostosować sposób promowania firmy do produktu, który sprzedajesz, a wtedy utrzymasz spójną konwencję wizerunku swojego przedsiębiorstwa.

Reklama dźwignią handlu!

Jeśli oferujesz światu swoje produkty lub usługi, potrzebujesz, by jak najwięcej osób wiedziało o Twoim istnieniu i polecało Ciebie innym klientom. Jednym z najlepszych sposobów polecenia Ciebie jest spacerowanie w koszulce z Twoim logo, choćby na spacerze z przyjaciółmi.

Jeśli zaoferujesz swoim klientom koszulki z dobrej gatunkowo bawełny i powierzysz nadrukowanie lub haft wysokiej jakości, możesz być pewien, że obdarowany nie wyrzuci koszulki zaraz po jej otrzymaniu. Z pewnością chętnie założy ją, choćby tylko do koszenia trawnika pod domem – ale nawet w ten sposób stanie się doskonałą, żywą reklamą Twojej firmy. Drukowana lub haftowana w Twoje kolory odzież reklamowa to zdecydowanie coś, w co warto zainwestować dla poprawy obrotów swojej firmy!