Odzież z haftem dla ekip budowlanych

Budowa - plany budowy

Twoja firma to Twój sukces – pochwal się nim. Śmiało

Jesteś biznesmenem. Masz swoją firmę budowlaną, w której zatrudniasz fajnych, wesołych i wykwalifikowanych fachowców. Zasady BHP narzucają Ci różne obowiązki wobec pracowników. Między innymi musisz zapewniać im odzież ochronną na budowę. A skoro i tak jest to Twoim obowiązkiem, czemu nie wykorzystasz tego do celów reklamowych?

Odzież z haftem dla ekip budowlanych to nie tylko reklama, która przyciągnie wzrok Twoich klientów oraz potencjalnych klientów. To także motywacja lub wywołanie uśmiechu wśród pracowników. A przecież chcesz być dobrym pracodawcą. Odzież robocza na budowę, to miejsce, dzięki któremu dotrzesz nie tylko do obecnych lub potencjalnych klientów, ale także jest to idealny i precyzyjny kanał dotarcia do Twoich pracowników.

Docieraj precyzyjnie i z odpowiednim komunikatem

Dzięki niemu możesz zwiększyć ich wydajność, lojalność, albo rozbawić ich i stworzyć z nimi swoistą więź. Motywujące hasła pomogą Ci panować nad ekipą – choćby zdalnie. Na odzieży roboczej dla budowlańców wyhaftować można cokolwiek zechcesz.

Może być to zabawne zachęcenie do pracy w stylu: “Pracuj śmiało, bo kasy masz mało” lub wymuszenie lojalności pracownika do marki (ale w zabawny sposób), na przykład: “Jestem tu, bo uwielbiam pracować dla firmy X”, czy “Mój szef trochę mi płaci, więc jestem”. Im zabawniej, tym większa szansa, że pracownicy będą czytać to na głos, dzięki czemu Twoje hasło wyryje się w ich pamięci.

Odzież robocza dla budowlańców – doskonałą reklamą dla Ciebie

Wyobraź sobie odbiór lub wizytację świetnie postępującej inwestycji. Zadowolony z postępów pracy klient widzi grupę budowlańców, którzy dumnie prezentują odzież ochronną na budowę z wyhaftowanym Twoim logotypem oraz zabawnym hasłem. Klient na pewno Cię zapamięta.

A jeśli dobrze wykonałeś swoje zlecenie przy następnej inwestycji przywoła w pamięci to, co przyciągnęło jego uwagę – Twoją oryginalną odzież roboczą dla budowlańców. Naciągane? Może trochę, ale od wielu lat zajmujemy się haftowaniem odzieży reklamowej i jesteśmy pewni, że najlepszym nośnikiem komunikatu jest człowiek, który przekaz nosi na własnej piersi.

Nie jesteś przekonany, czy haftowane hasło na odzieży roboczej zadziała? Testuj!

U nas możesz zamówić nawet jedną sztukę – na próbę. Pomyśl nad chwytliwym hasłem. Skontaktuj się z nami i dopracujmy je. Ustalmy jak duże powinno być, aby odpowiednio zwracać uwagę oraz jakim fontem i w jakich kolorach. Wyhaftujemy dla Ciebie jeden komplet odzieży, a Ty sprawdzisz reakcję swoich pracowników.

Zaufaj nam. Jesteśmy specjalistami

U nas jesteś w dobrych rękach. Od wielu lat z pasją zajmujemy się haftowaniem chwytliwych sloganów na odzieży, ręcznikach oraz innych nośnikach. Znamy się na zasadach marketingowych, wiemy, co działa w danym środowisku oraz jak dotrzeć do wybranej grupy docelowej. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest przekaz. I potrafimy go stworzyć.

Jesteśmy specjalistami w hafcie – wiemy jak musi być duży, aby był czytelny, w jakim kolorze i jakim fontem wykonany. Zrobimy wszystko, abyś był z niego zadowolony oraz aby przyniósł pożądane przez Ciebie efekty. A jeśli Twój pomysł będzie można ulepszyć – podpowiemy Ci jak. Twój cel stanie się naszym celem – wspólnie go osiągniemy w najlepszej możliwej formie.

Stawiamy na jakość – tak jak Ty

Zależy nam na Twojej satysfakcji i na wysokiej jakości realizacjach, dlatego pracujemy na najlepszych maszynach hafciarskich przy użyciu najwyższej klasy komponentów. Ponadto, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala nam dokładnie poznać Ciebie i Twoje potrzeby, a następnie wyjść im naprzeciw tworząc coś, co pokochasz zarówno Ty, jak i Twoi klienci.

Najwyższą jakość usługi pozwala nam osiągnąć używanie znakomitych metod haftowania, takich jak: haft komputerowy, nadruk folią flex lub flock, czy sublimacja. To wszystko pozwala nam haftować nie tylko na odzieży roboczej dla budowlańców, ale także na ręcznikach reklamowych, odzieży sportowej oraz na naszywkach.