Naszywki na zamówienie, czyli naszywki według Twojego pomysłu

Żołnierz z naszywką - polska flaga

Jeszcze kilkanaście lub kilkadziesiąt lat temu naszywki kojarzyły się ze zbuntowaną młodzieżą. Im więcej ktoś miał naszywek z nazwami zespołów metalowych na plecaku-kostce albo na dżinsowej katanie, tym większy miał respekt wśród znajomych. Obecnie naszywki częściej służą jako element reklamowy lub ujednolicający odzież. Taka unifikacja odzieży jest przydatna w różnych grupach społecznych, które potrzebują identyfikować się ze sobą jakimś symbolem, niekoniecznie całym strojem.

Naszywki na koszulki, kurtki i polary

Naszywki również w obecnych czasach są bardzo dobrym sposobem na urozmaicenie swojej odzieży. Zwyczajnej dżinsowej kurtce można dodać w ten sposób charakteru, koloru i oryginalności. Naszywki na kurtki najczęściej stosuje się w postaci haftowanej, przyszywanej bezpośrednio do katany lub parki. To obecnie bardzo łatwy sposób na to, by wyróżnić się z tłumu w prosty sposób.

Naszywki na spodnie wykorzystuje się w przypadku kompletowania strojów sportowych lub odzieży dla grup paramilitarnych. Najczęściej służą jako element identyfikacji członka danej drużyny. Modne naszywki na ubrania nie są tak popularne obecnie jak w latach 90-tych, jednak dzięki możliwościom wyszywania dowolnych aplikacji haftem komputerowym, ta tendencja może się szybko odwrócić.

Naszywki haftowane, na rzep lub termoprzylepne

Najpopularniejsze są oczywiście tradycyjne haftowane kolorowymi nićmi naszywki w postaci koła, owalu, kwadratu, lub innego nieregularnego kształtu. Takie naszywki klient przytwierdza w dowolnym miejscu swojej odzieży, a następnie przyszywa w dowolny sposób.

Naszywki na rzep są bardzo ciekawym rozwiązaniem, gdy z różnych względów chcemy móc przytwierdzać sobie naszywki za pomocą rzepa przyszytego wcześniej do ubrania. Istnieją także bardzo wygodne termo naszywki. Posiadają one tradycyjny haft wykonany metodą komputerową w dowolnej kolorystyce, wymiarze czy kształcie. Jednakże ich spodnia część pokryta jest specjalną substancją, która uaktywnia się pod wpływem ciepła. Taka termo naszywka powinna zostać umieszczona w odpowiednim miejscu po zdjęciu warstwy zabezpieczającej, a następnie potraktowana gorącym żelazkiem w celu jej przytwierdzenia na stałe do odzieży.

Naszywki termoprzylepne są jednymi z najchętniej wybieranych naszywek, choć nie dają możliwości ewentualnego odprucia. Są bardzo dobrym wyborem, gdy decydujemy się na przytwierdzenie danego emblematu do odzieży na stałe. Takie naszywki to bardzo wygodny i łatwy sposób na szybkie i skuteczne oznakowanie odzieży firmowej, szkolnej lub sportowej.

Gdzie kupić naszywki? Zamów je u nas!

Naszywki haftowane mogą stanowić bardzo specyficzny, wręcz zaczepny element naszej garderoby. Jeśli lubimy swoją kurtkę i nie chcemy, by została przypadkowo zabrana w szatni w klubie, wystarczy, że wszyjemy do niej naszywki imienne. Przy okazji jest to również dobry sposób na „podpisanie” dziecku plecaka, piórnika czy worka na obuwie do szkoły.

Nie tak dawno naszywki z tarczami szkół zamawiali hurtowo rodzice uczniów. Były one konieczne do zunifikowania szkolnej odzieży w związku z wymogiem wprowadzenia do szkoły mundurków lub przynajmniej jednolitych ubrań opatrzonych taką tarczą. Takie naszywki w piękny sposób przypominały tarcze, jakie nosiliśmy my lub nasi rodzice, gdzie każde dziecko wyglądało tak samo i nie było oceniane ze względu na ubiór.

Gdzie kupić naszywki? Dawniej naszywki z nazwami najpopularniejszych kapel kupowało się w dobrych sklepach muzycznych. Dziś można dostać różne kolorowe naszywki w pasmanterii, ale najprościej będzie je zakupić w sklepach internetowych. Jeśli potrzebujemy specyficznej naszywki, na przykład z nazwą swojej firmy i jej logo, lub swoim własnym imieniem i nazwiskiem, używanych najczęściej w pracy, skorzystajmy z profesjonalnych usług haftu komputerowego, gdzie jest możliwość stworzenia w krótkim czasie nawet wielu identycznych naszywek. Każda z nich będzie wykonana precyzyjnie przez maszynę sterowaną komputerowo, dzięki czemu ryzyko błędu lub niestarannego wykonania jest po prostu znikome.