Naszywki medyczne na zamówienie

Personel medyczny to jedna z grup, która bezwzględnie powinna wyposażona być w odzież ochronną. W służbie zdrowia ryzyko pojawienia się na ubraniach chorobotwórczych drobnoustrojów jest szczególnie wysokie. Dziś jednak funkcje ochronne i eliminacja ryzyka przenoszenia zakażeń to nie wszystko, na co zwraca się uwagę przy wyborze takiej odzieży.

Równie ważny jest schludny, estetyczny wygląd noszącego oraz możliwość jego bezproblemowej identyfikacji. Dla pacjenta kwestią dość istotną pozostaje, kim jest osoba, która świadczy mu usługi medyczne. Sposobem rozstrzygnięcia tej kwestii jest personalizacja odzieży przez zastosowanie naszywek medycznych na zamówienie.

Naszywki na ubrania medyczne – bo ochrona to nie wszystko

Pracownicy służby zdrowia nie mają wątpliwości co do funkcji, jakie powinna pełnić noszona przez nich odzież. Ma chronić, zapewniać swobodę ruchów, być trwała, przewiewna, odporna na uszkodzenia, ale też dobrze się prezentować. Skończyły się czasy bezkształtnych fartuchów o jednolitej formie. Pojawiły się też naszywki na ubrania medyczne.

Naszywki medyczne są formą jasnego komunikatu. Pokazują wprost, kto jest kim w służbie zdrowia. Są też sposobem wyróżnienia odzieży i nadania jej niepowtarzalnego charakteru. Oryginalny wygląd odzieży roboczej, w tym odzieży dla personelu medycznego, można bowiem nadać nie tylko przez wybór ubrań w różnych kolorach.

Naszywki medyczne – w których zawodach się przydają?

Specjalną odzież ochronną noszą przedstawiciele wszystkich zawodów medycznych: pracownicy przychodni zdrowia, szpitali, gabinetów stomatologicznych itp. Wszyscy oni mogą korzystać z naszywek na ubrania medyczne. W prywatnych gabinetach lekarskich na strojach personelu może pojawiać się np. nazwa placówki.

Naszywki medyczne bardziej jednak kojarzą się z ubiorem ratowników medycznych. To tutaj zachodzi potrzeba pewnej klasyfikacji poszczególnych pracowników. Naszywki w ratownictwie medycznym służą do oznaczania odzieży kierowcy, ratownika czy lekarza. Ciężko wyobrazić sobie tę grupę bez atrybutów w postaci napisów na odzieży.

Ratownictwo medyczne – naszywki, które się sprawdzą

Identyfikacja wizualna poszczególnych pracowników służby zdrowia możliwa jest na podstawie noszonych przez nich strojów. Personel medyczny najlepiej odróżnia się nie po fasonach i kolorach odzieży ochronnej, lecz na podstawie widniejących na niej napisów. W jaki sposób je tam umieścić? Np. w formie naszywek.

Z prawdziwie funkcjonalną odzieżą ochronną mamy do czynienia wówczas, gdy jest ona wykonana w sposób trwały. Nie inaczej powinno być w przypadku poszczególnych jej elementów składowych. Z myślą o ratownictwie medycznym powstały naszywki, które są w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Dostępne są w ZokoHaft.

Po naszywki medyczne do ZokoHaft

Naszywki: ratownictwo medyczne, lekarz, pielęgniarka, sanitariusz, kierowca, ratownik i wiele innych możecie Państwo zamówić w ZokoHaft. Pacjenci korzystający z usług medycznych potrzebują jasnych komunikatów co do tego, z jakim pracownikiem mają do czynienia w szpitalu, przychodni czy karetce pogotowia.

W ZokoHaft dostępne są naszywki medyczne różnych rodzajów. Pożądana grafika odwzorowywana jest metodą haftowania. W przypadku złożonych wzorów, stosuje się połączenie metod sublimacji i haftu. W ten sposób powstają drukowane naszywki. Jeśli potrzebujesz naszywek medycznych na stroje dla personelu, skontaktuj się z nami.

Dlaczego warto?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zamówić naszywki medyczne. Wymieniliśmy większość z nich. Zatem, jeśli zależy Ci na odpowiednim oznakowaniu odzieży ochronnej pracowników służby zdrowia, zajrzyj do ZokoHaft. Dostaniesz tu trwałe, solidnie wykonane i doskonale prezentujące się naszywki na ubrania medyczne.

Naszywki dla ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Koszt ich wyprodukowania jest uzależniony od wielkości zamówienia, rozmiarów naszywek i stopnia skomplikowania grafiki. Zapytaj o indywidualną wycenę, korzystając z formularza na stronie.