Nadruki dla firm BHP

odzież bhp nadruki

Firmy zajmujące się obsługą BHP dbają o bezpieczeństwo pracowników najróżniejszych instytucji czy firm. Ich pracownicy powinni więc kojarzyć nam się jak najlepiej. Ciekawym sposobem zwiększenia renomy wśród klientów jest stosowanie znakowanej odzieży roboczej. Wszelkie ubrania z nadrukiem mogą przynieść firmom z zakresu BHP wiele korzyści.
Takie bluzy, kurtki czy nawet koszulki z nadrukiem sprawiają, że pracownicy wyglądają bardziej profesjonalnie, co z kolei może powodować fakt, że firma znacznie zyska w oczach klientów. Znakowana odzież robocza może być również ciekawym sposobem na reklamę naszej firmy. A jeżeli zdecydujemy się na ubrania z nadrukiem, to najlepszą metodą znakowanie będzie haft komputerowy.

Ubrania z nadrukiem dla firm BHP

Haft sam w sobie znany jest nam już od wielu lat. Haft komputerowy podobnie jak ten klasyczny jest bardzo trwałym i eleganckim sposobem znakowania odzieży. Jedyną różnicą pomiędzy obiema metodami jest sposób ich wykonania. W przeciwieństwie do haftu ręcznego, ten komputerowy powstaje za pomocą komputerowo sterowanej hafciarki.
Dużą zaletą tego typu metody haftowania bez wątpienia jest czas wykonania projektu. Znakowana odzież powstaje znacznie szybciej, a do tego możliwe jest również stworzenie wielu jednakowych sztuk odzieży, co jest istotne w przypadku zamówień odzieży roboczej. Koszulki z nadrukiem wykonanym metodą haftu komputerowego są stylowe, trwałe, a samo znakowanie nie spiera się i nie niszczy w czasie użytkowania.

Odzież BHP z nadrukiem

Jak powstaje znakowana odzież BHP z nadrukiem wykonanym metodą haftu komputerowego? Cały proces rozpoczyna się od projektu nadruku. Po wybraniu odpowiedniego wzoru, wykwalifikowany pracownik Zakohaft ręcznie układa każdy ścieg w specjalnym programie do tego przeznaczonym. Umożliwia to precyzyjne sterowanie hafciarką i dokładne odwzorowanie projektu.
Następnie do pracy przystępuje sama hafciarka. Jesteśmy w stanie wykonać kolorowe znakowania, a dzięki współpracy z największymi producentami nici, paleta barw w naszej ofercie jest wyjątkowo szeroka. Umożliwia to w miarę dokładne odwzorowanie kolorów z projektu zamówienia. Jeżeli jednak dana barwa nie będzie znajdowała się w naszej ofercie, wspólnie znajdziemy dla niej zamiennik.

Jaką odzież można znakować?

W zależności od zapotrzebowania klienta, wykonujemy najróżniejsze ubrania z nadrukiem. Mogą być to zarówno kurtki, bluzy polarowe czy koszulki. Nasza firma jest w stanie wykonać niemal każdy projekt zaproponowany przez naszych klientów. Jeżeli potrzebne będą jakiekolwiek zmiany wzoru, wspólnie ustalimy jak je wykonać.
Zamówienia realizujemy już od jednej sztuki, dzięki czemu możemy podjąć współpracę zarówno z małymi jak i dużymi firmami działającymi w zakresie BHP jak i każdym innym. Nasza znakowana odzież będzie wspaniałą wizytówką firmy i podkreśli kompetencje jej pracowników. Zakohaft wykona dla państwa ubrania z nadrukiem, które posłużą pracownikom przez długi czas,

Dlaczego warto wybrać haft komputerowy?

Haft komputerowy w porównaniu z innymi metodami znakowania odzieży, jak na przykład nadruki czy zaprasowywane naklejki ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to trwała metoda znakowania odzieży, której efekty nie płowieją, nie spierają się i nie ścierają w trakcie użytkowania. Ubrania z nadrukiem wykonanym metodą haftu komputerowego mogą być prane i noszone jak zwykła odzież robocza.
Dodatkową, dużą zaletą haftu komputerowego jest to, jak prezentuje się odzież. Kurtki, bluzy czy Koszulki z nadrukiem wykonanym metodą haftu komputerowego prezentują się stylowo, elegancko i znacznie wpływają na postrzeganie firmy przez klientów. Jeżeli więc zastanawiasz się czy warto wykonać znakowaną odzież dla swoich pracowników, postaw na Zakohaft.