Nadruk na kieszonce – ozdób koszulki w Zokohaft

Znakowane ubrania mają szerokie grono zwolenników. Niektórzy sięgają po koszulki z dużymi, rzucającymi się w oczy napisami umieszczanymi w przedniej, widocznej części, inni wolą bardziej subtelne formy personalizacji ubrań. Mówiąc o subtelnych formach, wcale nie mamy na myśli nadruków na tyle koszulek.

By odzież reklamowa spełniła swoje funkcje, nie trzeba zamawiać ubrań z tak wyraźnymi komunikatami. Cele promocyjne równie dobrze wypełni nadruk na kieszonce koszulki. Skuteczność znakowania kieszeni doceniło wiele firm, którym zależało na organizacji akcji reklamowych zwiększających popularność oferowanych produktów i usług.

I reklama, i zdobienie

Jeśli Twoi pracownicy korzystają z jednolitych strojów, dobrze by było, aby ubrania te nie wyglądały monotonnie. Jak to zrobić? Można kombinować z kolorem, wzorem, ale po co? Równie dobrze można zamówić nadruk na kieszonce koszulki. Rozwiązanie polecane jest zwłaszcza firmom, którym zależy na zachowaniu spójności wizerunku.

Nadruki na kieszonkach są równie skuteczną formą reklamy, co ich większe odpowiedniki. Z pozoru nierzucające się w oczy oznaczenia, pozostawiają trwały ślad w pamięci osób, które je widziały. Znakowanie kieszeni jest jednak nie tylko formą promocji, ale pełni też funkcje ozdobne, nadając odzieży wyjątkowego charakteru.

Kto może skorzystać ze znakowania kieszeni?

Pewne formy personalizacji ubioru zarezerwowane są dla określonych grup. Inne, takie jak znakowanie kieszeni, mają zdecydowanie bardziej uniwersalny charakter. Nie da się wyodrębnić jednej grupy, która może korzystać ze wspomnianej usługi. Nadruki na kieszonkach mogą wykorzystywać m. in. pracownicy służby zdrowia.

Hafty na piersi dumnie prezentują przedstawiciele służb mundurowych, osoby zrzeszone w różnych związkach, kosmetolodzy i wiele innych grup. Znakowanie kieszeni przydaje się w przypadku wprowadzania jednolitej odzieży ochronnej dla pracowników sklepów, drogerii, aptek czy innych firm usługowych – niezależnie od branży.

Daj się rozpoznać

Już nie po zwisających na sznurkach plakietkach, a po profesjonalnym nadruku na kieszonce odzieży jesteśmy w stanie rozpoznać personel medyczny czy odróżnić przypadkowego klienta od obsługi danego sklepu. To niezwykle istotne, by dać się zauważyć – zwłaszcza w obleganych miejscach i na dużych powierzchniach.

Praca w ogromnych centrach handlowych stwarza wiele możliwości, także w kwestiach reklamowych. Opuszczając swoje stanowisko pracy, pracownik nadal może być twarzą reprezentowanej marki i skutecznie ją promować. Pod warunkiem, że jego strój stwarza ku temu możliwości. Nadruki na kieszonkach świetnie sprawdzają się roli promocyjnej.

Znakowanie kieszeni – ile pomysłów, tyle możliwości

Ciekawie prezentują się koszulki z nadrukami na kieszonkach w kontrastujących kolorach. To, jak będzie wyglądała Twoja, zależy tylko od Ciebie. Wielkość nadruku, jego forma, napis lub niewielkie logo – wybierz opcję, która Cię zadowoli. Pamiętaj przy tym, że odzież, którą nosisz Ty i Twoi pracownicy – jest wizytówką Twojej firmy.

Masz dość oklepanych form znakowania odzieży? Ubrania reklamowe mogą mieć różne formy. Jeśli chcesz wypróbować znakowanie kieszeni, zajrzyj na stronę ZokoHaft. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania co do końcowej formy koszulek reklamowych. Nikt nie powiedział, że odzież robocza musi być nudna.

Identyfikacja, reklama, indywidualizacja

Nie dość, że znakowanie kieszeni pozwala na identyfikację pracowników danej firmy, określa przynależność do określonych związków, to jeszcze jest bardzo skutecznym sposobem na reklamę. Twoi pracownicy lubią podkreślać swoją indywidualność? Pozwól im na to, zamawiając dyskretnie wyglądające nadruki na kieszonkach.

Nie masz firmy, a zatem i potrzeby reklamowania jej? Po prostu lubisz się wyróżniać? Twoje koszulki z kieszeniami są nudne i potrzebujesz jakoś je ożywić? Skorzystaj ze znakowania kieszeni. Ozdób swoje ubrania, zamawiając w ZokoHaft profesjonalnie i precyzyjnie wykonane, trwałe nadruki na kieszonkach.