Kurtki reklamowe na eventy, festyny i pikniki

kurtki na wieszakach

Kurtki firmowe to doskonały pomysł na pracownicze ubranie, które wyróżni Twoją załogę na tle konkurencji, a jednocześnie stworzy z niej zgrany team. Jeśli szukasz wysokiej jakości sposobów na spersonalizowanie odzieży pracowniczej, spełniającej wszelkie oczekiwania i potrzeby, to doskonale trafiłeś. Nasza firma Zokohaft.pl oferuje wysokiej jakości hafty, w tym także na kurtki reklamowe i inne części garderoby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do stworzenia uniformu, który już dziś może stać się wizytówką Twojej firmy. Pamiętaj, że to reklama jest dźwignią handlu, dlatego warto wykorzystać wszelkie możliwości, które pozwolą na osiągnięcie dodatkowych zysków.

Kurtki z nadrukiem – doskonały pomysł na reklamę

Kurtki to niezwykle uniwersalny element garderoby, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Doskonale sprawdzają się w każdym sezonie, dzięki czemu są całoroczne. Z tego względu inwestycja w kurtki z nadrukiem jest doskonałym pomysłem na nośnik reklamowy, który przez cały rok będzie zdobywać dla Ciebie nowych klientów. Różnorodność fasonów pozwoli wybrać modele idealne dla Twojej załogi. Jako firma Zokohaft.pl współpracujemy z producentem odzieży męskiej i damskiej, dzięki czemu umożliwiamy naniesienie haftu na zamówioną część garderoby.

Kurtki softshell – idealna inwestycja w reklamę

Odzież reklamowa staje się coraz popularniejsza i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż to niezwykle prosty sposób na szybką reklamę. W firmie Zokohaft.pl umożliwiamy stworzenie spersonalizowanego haftu w nieograniczonych kolorach czy wielkości, który będzie sprawiał znakomite wrażenie szczególnie na żywo. Logowanie w wybranym przez Ciebie miejscu będzie doskonałą personalizacją, która pozwoli pracownik bardzo głęboko utożsamiać się z firmą. Warto również rozważyć pomysł obdarowania kurtką z nadrukiem firmowym swoich klientów. Takie działanie będzie doskonałym upominkiem dla wszystkich osób potencjalnie zainteresowanych Twoimi usługami, które z pewnością docenią tak miły gest. Możesz podarować kurtki reklamowe w trakcie wszelkiego rodzaju eventów, festynów i pikników. Dzięki temu szybko poszerzysz zasięg swojej reklamy w nienachalny sposób.

Zalety kurtek z własnym nadrukiem firmowym

Modele odzieży dostępne w ofercie naszego partnera wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość oraz staranność wykonania każdego elementu. Kurtki reklamowe zapewnią Twoim pracownikom optymalne warunki do pracy na zewnątrz, szczególnie modele wiatroodporne i wodoodporne, które sprawdzą się w każdych warunkach atmosferycznych. Będą dzięki temu doskonałym elementem garderoby podczas imprez plenerowych.

Ponadto różne fasony do wyboru umożliwią dopasowanie zarówno do damskiej, jak i męskiej sylwetki. Modele są niezwykle wygodne i w żaden sposób nie ograniczają swobody ruchów, co jest bardzo ważne w przypadku okryć wierzchnich. Kurtki firmowe z nadrukiem cechują się modnym wyglądem i dużą funkcjonalnością. Ich zastosowanie jako outfitu pracowniczego będzie doskonałą inwestycją w reklamę za niewielkie pieniądze, która bardzo szybko się zwróci. Logowanie z pewnością zapadnie w podświadomości klientów, a dodatkowo mile ich zaskoczy. Jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i z tego względu zniesie także intensywne pranie oraz częste użytkowanie, dzięki czemu będzie inwestycją na długi czas.

Co ciekawe, nadruk wcale nie musi być w tylko i wyłącznie w postaci logo, szczególnie w przypadku kiedy dana firma nie posiada znaku firmowego. W takiej sytuacji warto wykorzystać np. nazwę firmy pisaną drukowanymi literami, umieszczoną w widocznym miejscu na kurtce reklamowej. Takie działanie z pewnością zapadnie w pamięci i podświadomości potencjalnych klientów. Już dziś zwiększ zasięg swojej firmy, wyróżnij ją na tle konkurencji, wykorzystując nowoczesny nośnik reklamowy, którym będą kurtki firmowe z dowolnym nadrukiem stworzonym przez markę Zokohaft.pl. Zapraszamy do skorzystania z usług Zokohaft.pl i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów!