Kurtki pikowane na zamówienie dla Jober24.com

kurtka pikowana na zamówienie z nadrukiem

Kurtki pikowane mają wiele zastosowań. W zależności od typu wypełnienia, mogą być noszone zimą lub jesienią. Chętnie sięgamy po nie w tzw. okresach przejściowych. Są ciepłe i niezwykle wygodne. Nie wychodzą z mody. Nie ograniczają ruchów, a tym samym pozwalają noszącym je na różne rodzaje aktywności.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że wspomniane kurtki mogą też służyć za nośnik reklamowy. Na tego typu odzieży można wykonać haft reklamowy. Kurtki na zamówienie oferuje ZokoHaft. Poznaj nas bliżej, by przekonać się, jak działamy. Dowiedz się, jak wygląda proces składania zamówienia i czego możesz się spodziewać po produkcie.

Jak działa ZokoHaft?

ZokoHaft już od sześciu lat dostarcza swoim klientom odzież reklamową najlepszej jakości. Nasze mocne strony to doświadczenie personelu i odpowiednie zaplecze techniczne. Sukces ZokoHaft leży jednak nie tylko w wyposażeniu w profesjonalne maszyny. Nasze wyroby tworzymy z komponentów najwyższej jakości.

Zamówienia do nas trafiające realizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Dzieje się tak, gdyż posiadamy własne biuro projektowe. Szybki czas wykonywania nadruków na odzieży i innych tekstyliach idzie w parze z indywidualnym podejściem do każdego zamówienia. Dbamy o to, by spełnić oczekiwania naszych klientów.

Kurtki na zamówienie z ZokoHaft

ZokoHaft znakuje odzież reklamową, roboczą, sportową, mundurki szkolne, tekstylia hotelowe. Zajmujemy się też wykonywaniem haftów na odzieży powierzonej. Stosujemy metodę haftu komputerowego, nadruki folią flex lub flock, a także metodę sublimacji. Wśród naszych wyrobów są kurtki pikowane na zamówienie.

Potrzebne Ci kurtki na zamówienie? Zadzwoń lub napisz maila. Zostaniesz poproszony o przesłanie grafiki, która ma znaleźć się na odzieży oraz określenie preferowanej wielkości haftu. Zapytamy Cię o wielkość zamówienia. Na podstawie tych danych przygotujemy wycenę oraz wskażemy czas, po jakim produkty będą gotowe.

Jak wygląda współpraca z nami? Kolejne kroki

Jeśli zaproponowana przez nas cena zostanie przez Ciebie zaakceptowana, możemy przejść do realizacji zamówienia. Otrzymasz od nas projekt haftu. Będziesz mógł zgłosić nam niezbędne – Twoim zdaniem – poprawki. Wykonamy haft próbny. W przypadku skomplikowanych wzorów, ponownie otrzymasz projekt do akceptacji.

Kolejnym krokiem w realizacji zlecenia na kurtki na zamówienie, ale także innych wyrobów, jest określenie preferowanej kolorystyki produktu. Nasi klienci wiedzą, że obraz z monitora bywa przekłamany, dlatego preferowane jest podanie barwy z palety Pantone. Zebranie tych wszystkich informacji pozwoli nam przystąpić do realizacji zamówienia.

Zaufali nam najlepsi

Najlepszą rekomendacją dla każdego przedsiębiorstwa jest to, że z jego usług korzysta inna, rozpoznawalna firma. Tak samo jest w naszym przypadku. Chcesz wiedzieć, kto wybrał kurtki pikowane na zamówienie z ZokoHaft? Odpowiadamy! Wśród naszych klientów jest Jober24 – firma zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników.

Jober24 zyskał certyfikaty takie jak “Rzetelna firma”, “Solidny partner w biznesie” czy “Firma godna zaufania”. Firma działa w ponad dwunastu krajach, oferując kompleksową obsługę formalno – prawną, stałą kontrolę koordynatora oraz monitoring działań pracowników. Platforma łączy pracowników z pracodawcami i odwrotnie.

Kurtki pikowane na zamówienie – praktyczne zastosowanie

Kurtki na zamówienie mogą stanowić element odzieży pracowniczej. Pikowane kurtki z powodzeniem mogą być użytkowane na co dzień. Można je nosić jako uzupełnienie stroju sportowego. Sprawdzają się też w wersji eleganckiej. Mogą posłużyć za okrycie wierzchnie dla przedstawicieli różnych branż. To jednak nie wszystko.

Kurtki na zamówienie są równie skutecznym narzędziem reklamowym, co inne tego typu tekstylia, na których wykonano nadruki. Znakowana odzież pozwala zwiększyć rozpoznawalność marki i staje się jej wizytówką. Najwyższej jakości ubrania z logo możesz już dziś zamówić w ZokoHaft. Skontaktuj się z nami i określ, czego potrzebujesz.