Koszulki z własnym nadrukiem i logo zwiększą rozpoznawalność Twojej firmy

Koszulki z nadrukiem własnym

Markę buduje się nie tylko poprzez wkład w jakość i rozpowszechnienie swojego produktu lub usługi. Należy zwrócić uwagę również na identyfikację wizualną, dzięki której istnieje szansa zakodowania logo firmy w umysłach potencjalnych odbiorców. Działając w przedsiębiorstwie należy wziąć pod rozwagę kilka różnych dróg rozwoju marki: pracę nad jakością produktów lub usług, nad ich rozpowszechnianiem na inne rynki, oraz nad upowszechnianiem swojego logo w świadomości odbiorców. Tego ostatniego można dokonać wykorzystując koszulki z logo firmy.

Jakie koszulki z logo firmy wyróżnią markę?

Jeśli posiadasz firmę, musisz pomyśleć także nad opracowaniem ciekawej identyfikacji wizualnej. Zapewne zleciłeś już agencji reklamowej zaprojektowanie szyldu nad wejście do Twojej siedziby, bannerów do powieszenia na mieście, ulotek reklamowych i wizytówek. Wszystkie one będą zawierały Twoje logo, a także specyficzne dla niego kształty, litery, kroje czcionek, kolorystykę. Logo Twojej firmy nie musi kojarzyć się stricte z obszarem Twojej działalności – musi jednak być rozpoznawalne i charakterystyczne. Gdy masz logo, możesz pomyśleć o innych gadżetach na jego bazie.

Koszulki z logo, które będą nosić Twoje hostessy na targach, powinny zwracać uwagę, choć w pozytywny sposób – nadmiar kolorów czy wzorów nie jest wskazany w żadnej branży, nawet tej kreatywnej. Dobrym pomysłem dla ujednolicenia specyfiki firmy oraz nadania jej unikalności, są koszulki z logo firmy dla pracowników. Jeśli posiadasz już swoje logo zaprojektowane przez profesjonalnego grafika, wyślij je do firmy zajmującej się tworzeniem nadruków na koszulkach, aby wykonała komplet kilku koszulek w kolorach Twojej firmy z charakterystycznym logo na piersi.

Koszulki z nadrukiem według Twojego projektu

Logo firmy na koszulce, którą ma na sobie pracownik, to bardzo dobry sposób na podkreślenie rangi firmy i nadanie jej prestiżowego charakteru. Jeśli Twoje pracownice w salonie kosmetycznym nie muszą w pracy chodzić w prywatnych ubraniach, lecz mogą założyć jednakowe, dopasowane do ich sylwetki koszulki z własnym nadrukiem damskie lub specjalne fartuchy z nadrukiem, wówczas prestiż salonu automatycznie wzrasta, ponieważ dbasz o jego estetykę pod każdym względem. Idąc za ciosem, w salonach kosmetycznych warto wprowadzić ręczniki z logo firmy lub inne gadżety, które automatycznie dodają firmie świetności i sprawiają, że daje się ona wyróżnić z tłumu i zapamiętać, pomimo sporej konkurencji.

Koszulki z nadrukiem na zamówienie mogą zostać wykonane z dowolnym logo, napisem. Mogą mieć dowolną wielkość, kształty i kolory. Współczesne techniki wykonywania nadruków na odzieży pozwalają na różne modyfikacje w tym zakresie i dlatego koszulki z własnym nadrukiem mogą być zupełnie inne dla każdej firmy. Co więcej – jeśli masz wielu pracowników lub oddziały w wielu miastach, realizacja zamówienia obejmującego kilkadziesiąt lub kilkaset, a nawet więcej koszulek może zająć niewiele czasu – do kilku dni. Dzieje się tak dzięki bardzo wysokiemu poziomowi zaawansowania technik wykonywania nadruków i haftów komputerowych.

Gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

Jeśli koszulki z nadrukiem własnym mają służyć promocji jakiegoś wydarzenia lub na przykład być pamiątką dla uczestników jakiegoś firmowego konkursu, zadbaj o to, by wyszły od Ciebie w najwyższej jakości. Chodzi o to, aby obdarowani koszulkami klienci chętnie je nosili, i tym samym promowali Twoją firmę w tak niezobowiązujący sposób, po prostu idąc ulicą.

A gdzie zamówić koszulki z własnym nadrukiem? Jeśli potrzebne Ci są sportowe koszulki z własnym nadrukiem, na przykład numerem i nazwiskiem zawodnika w odpowiednich kolorach i rozmiarach, wówczas zgłoś się do specjalistycznej firmy zajmującej się nadrukami na odzieży. W wielu przypadkach zamówienie można złożyć online, poprzez specjalny formularz, przesyłając tylko odpowiednio sformatowany plik graficzny zawierający nadruk, który ma ozdabiać koszulki z własnym nadrukiem męskie wykorzystywane do konkretnych celów sportowych. Taki sposób na reklamę jest naprawdę bardzo skuteczny, a do tego – coraz tańszy i łatwiej dostępny!