Haft na wykrojach? Pomożemy!

kobieta i hafciarka

Haft znany jest od lat. Haftowane obrusy czy ubrania kiedyś były oznaką luksusu, a dziś są wyznacznikiem dobrego gustu. Haft komputerowy jest z kolei jedną z częściej wybieranych metod znaczenia odzieży czy akcesoriów promocyjnych. Jest to nie tylko trwała metoda której efekty nie spierają się i nie tracą kolorów, ale otrzymane produkty wyglądają elegancko i stylowo.

Za pomocą znakowania haftem komputerowym można wykonać najróżniejsze elementy, od odzieży roboczej, po akcesoria promocyjne jak poduszki, ręczniki czy maskotki. Jeśli chcesz więc stworzyć firmowe gadżety do swojego hotelu lub maskotki z logo firmy, powinieneś zwrócić uwagę na haft na wykrojach. Daje dobre efekty odwzorowania i można z nim oznaczyć niemal wszystko!

Dlaczego wybierać haft na wykrojach?

Haftowane wykroje na pluszaki czy wykroje na poduszki cieszą się dużą popularnością i są często wybierane przez producentów elementów promocyjnych. Dlaczego haft na wykrojach cieszy się takim powodzeniem? Przede wszystkim ze względu na łatwość wykonania. Wykroje łatwiej umieścić na tamborku. Upięcie gotowych elementów odzieży, poduszek czy maskotek może być problematyczne, a niedokładne umocowanie skutkuje niestarannym odwzorowaniem szablonu lub gorszą jakością wydruku.

Właśnie dlatego lepiej wybrać haft na wykrojach. Pozwala on osiągnąć najwyższą możliwą jakość, a co równie ważne ( szczególnie w przypadku dużych zamówień) haft na wykrojach jest tańszy od tego na gotowych elementach. Umieszczenie logo firmy na brzuchu pluszowego misia czy na hotelowym szlafroku nie będzie już stanowiło najmniejszego problemu.

Haft na wykrojach – co można haftować?

Często zadawanym pytaniem jest to, jakie elementy najlepiej wykonać metodą haftu na wykrojach. Można tu znakować wykroje poduszek, czy pościeli, dzięki którym pokoje hotelowe zyskują prestiż i wyglądają na luksusowe, co znacznie wpływa na opinię wśród klientów. Dużą popularnością cieszy się znakowanie wykrojów maskotek. Takie elementy promocyjne w firmie to tani i sprawdzony sposób na reklamę.

Również torebki i wszelkiego rodzaju koszulki z oznaczeniem na kieszonkach czy kołnierzykach najlepiej haftować na wykrojach. Dzięki temu uzyskamy lepsze efekty i odwzorowanie logo czy wybranego wzoru. Haft na wykrojach można wykorzystać także do stworzenia unikalnych prezentów z nadrukowanym imieniem czy dowolnym napisem. Taki podarunek zyska niesamowity wyraz i będzie miłym zaskoczeniem dla obdarowywanego.

Jak jest wykonywany haft na wykrojach?

Haft na wykrojach jest wykonywany dokładnie w ten sam sposób, jak wszystkie inne elementy znakowane za pomocą haftu komputerowego. Proces zaczyna się od przesłania przygotowanego projektu, który zostaje ręcznie ułożony w specjalnie przygotowanym programie, przez osobę znającą skomplikowanie techniki układanie ściegów. Umożliwia to dokładne i precyzyjne sterowanie hafciarką, a zatem odwzorowanie projektu. Następnie przychodzi pora na haftowanie.

Różnica polega jedynie na tym, że na tamborku mocowany jest wykrój poduszki czy pluszaka, zamiast gotowego produktu. Po zamocowaniu materiału przychodzi pora na zamocowanie odpowiednich nici w wybranych przez klienta kolorach. Dzięki wykorzystaniu produktów najlepszych producentów, mamy dostęp do szerokiej gamy kolorów, które spełniają niemal wszystkie wymagania naszych klientów. Haft na wykrojach można powtórzyć dowolną ilość razy, a do tego każdy egzemplarz będzie wyglądał identycznie.

Wybierz naszą firmę!

Haft komputerowy jest trwałą i elegancką metodą znakowania odzieży i akcesoriów promocyjnych. Jest również trwalszy niż inne metody znakowania, przez lata zachowuje barwy i kształt. Umożliwia również tworzenie najróżniejszych akcesoriów promocyjnych. Dzięki haftowi na wykrojach z łatwością można przygotować oznakowane pluszaki, poduszki czy pościel.
Wykroje poduszek czy maskotek nie wymagają specjalnego przygotowania, a dzięki prostemu mocowaniu na tamborku, proces haftowania jest szybki i dokładny. Znacznie częściej udaje się tu odwzorować nawet drobne szczegóły projektu, choć w przypadku haftu nie jest to proste. Z pewnością warto więc zdecydować się na ten rodzaj znakowania odzieży i akcesoriów promocyjnych.