Haft na polarach, bluzach i kurtkach – nie daj się zaskoczyć jesieni

chusta z haftem

Jesień zbliża się wielkimi krokami. Wraz z nią deszcze i chłód. Każdy, kto chce się przed nim chronić powinien zadbać, aby w jego garderobie znalazła się ciepła i niezawodna odzież. Nie musi być ona jednak nudna i nijaka. Możesz na przykład postawić na stylową odzież z haftem. Taka bluza czy kurtka softshell z wyhaftowanym imieniem dodatkowo sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.

Każdy miłośnik mody czy osoba chcąca się wyróżniać powinna zdecydować się na taką wyjątkową kurtkę, bluzę czy koszulkę. Jest to nie tylko świetny sposób na urozmaicenie swojej stylizacji, ale również ciekawy sposób reklamy dla małych i dużych firm. Odzież znakowana haftem może również być wykorzystana jako odzież robocza, co zwiększa renomę firm, a także poprawi jej opinię wśród zadowolonych klientów.

Haft na polarze – czym różni się haft komputerowy od klasycznego

Czym haft komputerowy różni się od tradycyjnego haftu? Jedynie sposobem powstawania. Nie od dziś wiadomo, że haft cieszy się dużą popularnością. Zawdzięcza to przede wszystkim trwałości, stylowemu wyglądowi i eleganckiemu wykończeniu. Haft stosowany był do ozdoby i znakowania elementów odzieży i innych tekstyliów. Dziś, wykorzystywany jest w dokładnie ten sam sposób. Jedyną różnicą jest sposób jego powstawania.

Haft komputerowy wykonywany jest przez profesjonalne hafciarki, precyzyjnie sterowane przez komputer. Umożliwia to dokładne odwzorowanie projektu, wykonanie wielu jednakowych elementów i znaczne skrócenie czasu oczekiwania na bluzę z haftem czy kurtkę z oryginalnym zdobieniem. Zamówienia realizowane są już od jednej sztuki, więc śmiało możesz zamówić interesującą cię odzież, znakowaną haftem komputerowym.

Kurtka z haftem – jak powstaje?

Haft komputerowy powstaje szybko i wygodnie. Wszystko rozpoczyna się od wyboru projektu. Kiedy już zdecydujesz się na odpowiedni wzór, do pracy przystąpić może wykwalifikowana osoba, która ręcznie ułoży każdy oddzielny ścieg. Wszystko to w specjalnym, przeznaczonym właśnie do tego programie, który pozwala później na tak precyzyjne sterowanie hafciarką. Ostatnim elementem, który należ wspólnie wybrać są kolory nici.

Zokohaft współpracuje z wiodącymi producentami nici, co daje nam szeroką paletę barw i rodzajów nici, z których można wybierać i łączyć ze sobą, dla uzyskania jak najlepszego efektu. Gdy wszystkie elementy będą gotowe, projekt zaakceptowany, a wybrane nici umieszczone w hafciarce, do pracy przystępuje maszyna, precyzyjnie i dokładnie odwzorowująca projekt i przenosząca go na tkaninę.

Co można poddać znakowaniu?

Haft komputerowy jest tak popularny i często wybierany, że firmy znakujące odzież tą metodą wciąż poszerzają swoje oferty. Zokohaft daje możliwość zamówienia najróżniejszych elementów. Wybierz więc stylową kurtkę softshell z haftem lub bluzę polarową ozdobioną nadrukiem z imieniem czy wygodną koszulkę z haftem. Z Zokohaft jesień nie będzie ci straszna, wybierz swoją wyjątkową i stylową kurtkę zdobioną haftem komputerowym i ciesz się nią każdego dnia.

Taka znakowana odzież na jesień będzie świetnym wyborem na co dzień, jako odzież robocza czy nawet odzież sportowa i dla całych klubów sportowych. Dzięki trwałości znakowania posłuży na długie lata i nawet po wielu praniach będzie wciąż wyglądała stylowo i elegancko. Daje je to ogromną przewagę nad ubraniami znakowanymi innymi metodami, na przykład zaprasowywanymi naklejkami czy nadrukami.

Dlaczego warto postawić na bluzy z haftem komputerowym?

Bluza ozdobiona haftem komputerowym to świetny wybór dla klientów indywidualnych, firm, a nawet dużych instytucji. Ich jakość zdziwi niejedną osobę a dbałość o szczegóły zachwyci każdego użytkownika. Bluza z wyhaftowanym imieniem bądź prostą grafiką będzie również świetnym pomysłem na oryginalny i niepowtarzalny prezent. Doceni ją każdy miłośnik dobrej jakości produktów.

Jak widać, haft komputerowy daje szereg korzyści, które przyciągają klientów i pozwalają im poczuć się wyjątkowo. Nie warto więc zwlekać. Koniecznie zamów swoją wyjątkową kurtkę jesienną softshell z indywidualnym nadrukiem, bądź polarową bluzę z wyhaftowanym imieniem. Nie ma chyba lepszej metody znakowania odzieży niż właśnie haft komputerowy, który jest trwały, elegancki i stylowy.