Fartuch kosmetyczny z logo firmy na zamówienie

młoda fryzjerka w fartuchu

Salony kosmetyczne przeżywają prawdziwe oblężenie. Wzrost zainteresowania usługami z branży beauty nie zawsze będzie oznaczał wzrost popularności Twojej firmy. Osób świadczących usługi podobne do Twoich przybywa z każdym dniem. Masz wiele sposobów na przyciągnięcie klientów. Niestety, samo profesjonalne podejście już nie wystarczy.

Gabinety urody wymagają skutecznej reklamy. Reklamować się możesz w prosty sposób – np. nosząc fartuch kosmetyczny opatrzony logo Twojej firmy. Klienci lubią, gdy obsługujące je osoby wyglądają schludnie. Fartuszki kosmetyczne i tak masz na wyposażeniu swojego salonu. Co powiesz na dodanie na nich logo?

Fartuch kosmetyczny z logo firmy to forma reklamy

Twoi stali klienci, zadowoleni ze świadczonych usług, pewnie nie wymagają przypominania im o Twoim istnieniu. Bez problemu do Ciebie trafiają i chętnie tu ponownie wracają. Gdyby jednak mieli polecić Cię znajomym, pewnie pojawiłby się problem z nazwą Twojego gabinetu kosmetycznego. Pamiętają raczej Twoje imię, a to może okazać się niewystarczające.

Nowo przybyli klienci, poddający się zabiegom w Twoim salonie, zwracają uwagę na każdy detal. Dotyczy to zarówno wykonywanych przez Ciebie czynności, jak też tak prozaicznych – jakby się mogło wydawać – kwestii, jak wyposażenie gabinetu, a także stroje pracujących w nich osób. Fartuch kosmetyczny z logo firmy zrobi na nich wrażenie.

Wybierz fartuszek kosmetyczny z logo – by wszystko było piękne

Każdy, kto przychodzi do salonu kosmetycznego, oczekuje, że wyjdzie z niego zdecydowanie piękniejszy. Piękna spodziewamy się jednak nie tylko po swojej twarzy i ciele. Oprócz odbicia w lustrze, interesuje nas, jak będzie wyglądało miejsce, do którego się udaliśmy. Tu wszystko musi być piękne. I koniec.

Zadbane panie wykonujące skomplikowane zabiegi, wydadzą się jeszcze bardziej profesjonalne, gdy ubrane będą w jednolite fartuszki kosmetyczne. Jeszcze lepszy efekt uzyskasz, gdy zadbasz o pojawienie się logo na odzieży ochronnej swoich pracowników. Masz już fartuch kosmetyczny? My naniesiemy na niego logo.

Nie daj o sobie zapomnieć

Doskonale wiecie, ile komunikatów dociera do Was zewsząd każdego dnia. Wasi klienci czują to samo! Chaos informacyjny powoduje, że mogą zwyczajnie zapomnieć nazwy Waszego gabinetu – choćby była ona najbardziej charakterystyczna i niepowtarzalna. Co jest najlepszym sposobem zapamiętywania? Utrwalanie wiedzy, przypominanie.

Klient spędzający kilka godzin w Twoim gabinecie spa ma okazję utrwalić sobie jego nazwę. Pod warunkiem, że będzie ona odpowiednio wyeksponowana. Nie myśl, że napis na ścianie w recepcji wystarczy. Nie musisz też bombardować nikogo ogromnymi logotypami. Czasem skuteczniejsze okazują się subtelne napisy, np. takie na fartuchach kosmetycznych.

Modne fartuszki już nie wystarczą

Wyobraź sobie, że spędzasz pół dnia w salonie urody. Poddajesz się zabiegom, jednocześnie przyglądasz się pracy zatrudnionych osób. Nieustannie Twoim oczom ukazują się panie w modnych fartuchach kosmetycznych. Jak myślisz, co przyciąga uwagę? Na pewno nie ciekawy krój i kolor. One niestety nie wystarczą.

Uwagę odwiedzających zwrócisz, wyposażając się w fartuchy kosmetyczne z logo firmy. Daj się zapamiętać swoim klientom. I to z jak najlepszej strony. Niewielki wydatek związany z wykonaniem fartuszka kosmetycznego z logo, zostanie wkrótce zrekompensowany. Firmy dysponujące odzieżą ochronną z nazwą firmy, uchodzą za bardziej profesjonalne.

Logo? Naniesiemy je dla Ciebie!

Zdajemy sobie sprawę, że masz już pewnie ulubiony typ fartucha kosmetycznego. Nie każemy Ci z niego rezygnować. Co powiesz na to, by odświeżyć nieco jego wygląd? Z myślą o osobach takich, jak Ty, wykonujemy hafty na odzieży powierzonej. Na fartuszku kosmetycznym może znaleźć się nazwa i logo Twojego gabinetu.

Nie ma znaczenia, ile fartuchów kosmetycznych chcesz oznakować swoim logo. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki. Na Twojej odzieży mogą znaleźć się: grafika lub napisy. Koszt haftu wyceniamy indywidualnie. Skontaktuj się z ZokoHaft i przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.